Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ma reclam
#1
ma reclam ca am dat un ban pe no recoil !
#2
Propun sa ti se scoata adminu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Sau prieteni ce ziceti sa-l iertam ca de Craciun, tot fiind spiritul sarbatorilor ? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#3
cum pana mea din 15 hit 12 head !
#4
Raman cu ban ?

cum pana mea din 15 hit 12 head !"
Asta inseamna ca am cod nu? De ce mereu judecati un jucator dupa scor?

Am mai luat ban si pentru 33 cu 3 ... Smile)
Ar trebui sa devina o obisnuinta?

- daca fac scor mai bun ca zuzu , deja sare in evidenta ? si deja sunt suspect ... daca el e pe primu` loc totul e ok
- care no recoil ? cand gloantele imi zboara pe tot ecranu` ?
#5
Orice e posibil, este demo ? eu aseara am ramas la el peste noapte pana azi la 11 si am vazut cum joaca live baiatu Big Grin
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
aha !
da totusi pana la steam eu zic sa ramana asa !
#7
nu putem avea incredere intr-un om care ne-a mintit pe toti ca are steam si in schimb nu aveai nimic. Chiar nu iti e rusine? Cand iti cumperi steam original , ti se scoate banul si tare curios voi fi sa te vad daca dai tot asa de pervers.
#8
si eu sunt curios !
#9
Atunci cand juca de pe steam , juca de pe steam original , doar ca nu era contul sau , juca numa cand contu nu era folosit de celalt prieten al sau . Sa ramana cu ban atunci, ma bucur ca am steam, poate ma trezeam si eu cu ban de la zuzu ca am aim.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#10
verde Wrote:Atunci cand juca de pe steam , juca de pe steam original , doar ca nu era contul sau , juca numa cand contu nu era folosit de celalt prieten al sau . Sa ramana cu ban atunci, ma bucur ca am steam, poate ma trezeam si eu cu ban de la zuzu ca am aim.

ti-am dat vreodata ban sau care tie problema? Ca te mai luam la misto ca ai cod pe mess si tu reactionezi ca un copil , aia e partea a 2 , asta e si motivul pentru care nu imi mai pierd timpul cu tine pe mess . Repede sariti toti sa va aparati prietenii cand tu nici nu ai fost pe server cand a luat ban , cei asa greu sa isi ia steam , de acuma 2-3 luni i-am spus ca daca isi ia steam , eu personal il sustineam pentru admin, dar el se ocupa cu gainarii.
#11
De ce te oftici zuzu ?

Este exact cum a spus verde

Oricum eu n`am sa dau bani niciodata ca sa`ti demonstrez "tie" ca stiu sa joc cs.
#12
costi Wrote:De ce te oftici zuzu ?

Este exact cum a spus verde

Oricum eu n`am sa dau bani niciodata ca sa`ti demonstrez "tie" ca stiu sa joc cs.

atunci sa fi sanatos.
#13
discutiile de pe server aici tre sa se poarte pe forum !
de asta se dau ban-uri pe server , !
#14
Zuzu Wrote:
verde Wrote:Atunci cand juca de pe steam , juca de pe steam original , doar ca nu era contul sau , juca numa cand contu nu era folosit de celalt prieten al sau . Sa ramana cu ban atunci, ma bucur ca am steam, poate ma trezeam si eu cu ban de la zuzu ca am aim.

ti-am dat vreodata ban sau care tie problema? Ca te mai luam la misto ca ai cod pe mess si tu reactionezi ca un copil , aia e partea a 2 , asta e si motivul pentru care nu imi mai pierd timpul cu tine pe mess . Repede sariti toti sa va aparati prietenii cand tu nici nu ai fost pe server cand a luat ban , cei asa greu sa isi ia steam , de acuma 2-3 luni i-am spus ca daca isi ia steam , eu personal il sustineam pentru admin, dar el se ocupa cu gainarii.

Ma faci sa rad domnule matur , care stateai spec sa-mi faci demo iar acuma te eschivezi .
Inchidem subiectu aici si raman toate cu sunt . numa bine .
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#15
stiti de ce am facut acest topic !?
de ce nu se poate juca curat , de ce atunci cand cineva e bun nu este recunoscut ?
sunt intrebari la care nu imi pot raspunde !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)