Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
laurentzii
#1
Colegu` daca te bate adminul de ce Dumnezeu il mai folosesti ? Vrei sa arati ca ai admin ? Nu te inteleg. Apuca-te de mario fanule. Uite asa imi fac eu nervi cu ratati care dau destroy. De asta nu am mai dat pe la voi, ca unii sunt incompetenti. Acum stau si imi caut cfguri sa imi fac csul inapoi. Macar de dadeai ban F>M>M ca numai pot de nervi.

PS:lasa-te de sportul asta ca nu e pentru tine . Te BATE tare! Esti un nimic! Salut!



////Si daca totusi nu e laurentzii, ca din cate am auzit ori se scuza ori are dreptate, IMI CER SCUZE FATA DE EL, iar adminul in cauza sa ia in primire "cuvintele de bine" spuse mai sus. Va salut!
#2
nu sunt de parte nimanui aici deci sa nu se traga concluzii aiurea...
acum se pare ca era eq, dar ideea e ca si eu am banat vreo 3 de eq pana acum care aveau cod, dar nush daca erai tu...
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#3
+ i-am dat si eu un destroy unui player cu nick " eqqqQQ " sau ceva de genul.initial am crezut ca esti tu, dar apoi mi-am dat seama ca are wall si i=am facut poze.dupa care a iesit Smile

P.S : cerere slot, ca sa se stie cand esti tu si cant e altul Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
hai eqqq prietene revino in COMUNITATEA U-S Idea :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
verde Wrote:hai eqqq prietene revino in COMUNITATEA U-S Idea :lol: :lol:

asa e.. Smile
#6
pt ca esti un copil rasfatat iti zic asa :

1. EQ esti un incompetent si un idiot care nu stii dar te afirmi ... atunci ti-am spus CLAR CA NU EU TI_AM DAT DESTROY .... dar daca pe mine ma vezi mai palid S>M>S ca eu te stiu de mult timp ....


2. Si daca mai folostesti injuraturi pe acest forum ... voi avea placerea sa te fac sa nu mai calci bine

3. Mama nu ii conditii Excelente ... pe unu daca il mai aud ca ma injura de mama crima fac cu el


am permis prea mult si vad ca sunt prea indulgent
#7
problema asta se putea rezolva si pe mess ca se stie ca Laurentzii o mai da in bara cu banurile si execurile

si eq mai easy oleaca cu cuvinte gen "fanule , ratat , f>m>m , sport , mario , te bate adminul"

toti sunteti tare`n gura si amenintati cu bataia si defapt...

a`i fi si tu vreun pui de "-mousesports Roman R"
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#8
=)))))))))))))))
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#9
NU AM DAT EU EXEC .... ce ii asa de greu de inteles ???

la un final de harta si-a luat destroy de la un admin da nu am apucat sa vad de la cine ca sa schimbat harta
#10
pai si nu e mai simplu sa iti aduci aminte care erau adminii pe server la ora aia? sau e necesar sa se uite catalin in logo?
#11
Odata ce imi zici ironic, laurentii: Schimba nick eQ si reinstaleaza-ti cs apoi vino si joaca. Ma crezi prost ? Danutz, tu crezi ca stau si amenint cu bataia? Atata minte crezi ca am ? Te salut. Dai TC ca din cate observ adminul in cauza se face ca nu vede. Cu una cu doua mi-am rezolvat problema. Numai bine!
#12
mai istetule stiam ca tu esti singura EXCEPTIE ca sa ai la Nick 2 caractere ... si de asta ti-am spus ca sa iti pui la nick " eq " cum iti este nick-ul de obicei .... si doar am spus ca te stiu de o gramada de timp cum mama draqu sa iti dau eu destroy .... si daca iti iei destroy nu ii mai simplu sa iti schimbi cfg sau daca esti ca mine fara cfg ... sa iti reinstalezi cs-ul ... ca sa poti sa joci decent .... punct si de la capat .... my Name Is Laur ... Hf !!! spor al frage EQ ... eu nu am nimic cu nimeni ... dar ai gresit solemn cu aceasta acuzatie


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)