Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
la revedere admini si playeri
#1
ciao.imi va fi dor de voi , de cs.u-s.ro.....a fost o vacanta frumoasa....abia asteptam sa vina caci imi era dor de u-s...ne vedem vacanta viitoare cu alte aproximativ 4200 de fraguri...caci maine vin studentii si nu voi mai avea acces la serverele externe.maine e ultima zi cand pot intra....dar daca deja s`a dat restart la rank , cedez locul altuia Smile

v`am pupat :*
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#2
:-h
Reply
#3
tyty :*
Reply
#4
O sa ne fie dor danutz...iti amintesti ce am vb ieri seara?Big Grin
Daca ti-am gresit cu ceva eu te iertSmile)Eram lemn asearaSmile)
Reply
#5
da...tin minte :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#6
te asigur ca nu o sa imi lipsestiSmile) codatule
Reply
#7
slabule Smile))

_|_
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#8
Ahahaha ce semnatura are burlaku =))


Perechea de sireturi ?! =)) perechea de sosete?!=))


scuze de off
Reply
#9
danutzzz >Big Grin< sacu si la buriana Smile) hai bafta in noul an si la facultate Big Grin astept sa ne vedem vara asta la un meeting ceva alea alea .
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#10
sa speram...daca voi fi pe aici...

deja am 2.6 giga de poze si filmari in folderul "CS.U-S.RO"...sper sa se mareasca aceasta cantitate....ca mai am vreo 100 si cv de giga liberi :mrgreen:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#11
danutzZ Wrote:sa speram...daca voi fi pe aici...

deja am 2.6 giga de poze si filmari in folderul "CS.U-S.RO"...sper sa se mareasca aceasta cantitate....ca mai am vreo 100 si cv de giga liberi :mrgreen:

cu siguranta
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#12
danutzZ Wrote:sa speram...daca voi fi pe aici...

deja am 2.6 giga de poze si filmari in folderul "CS.U-S.RO"...sper sa se mareasca aceasta cantitate....ca mai am vreo 100 si cv de giga liberi :mrgreen:


wak si eqq, mircea , si lista poate continuaaSmile)) ;Wink
Reply
#13
bafta omu' . Smile
YES, OH MY GOD
Reply
#14
pa pa danutzze...si sa`ncepi cu bine noul an Big Grin.
Reply
#15
pa-pa.si tie la fel un an bun dutzu-putzu :mrgreen:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)