Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DJ mi a sters ce am postat..
#16
dj Wrote:"imi plashe de voi , chear imi sunteti draji "
ideea mai Options e urmatoarea , iti alegi un nick mai serios , fara sa stim noi , dupa care intri si joci pe server serios fara sa te bagi in seama , la fel si pe forum , iar noi te vom contacta si iti vom da la nevoie si cerinte , un slot sau admin mic !
dar pana acolo e cale lunga !
la ceva de genu ma refeream si euSmile
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#17
dar poate se prinde ca eu nu irosesc vorbe in vant si ca la varsta mea , nici nu se cuvine !
ii place sa ma deranjeze la telefon la 00.00 tarziu , etc !
poate il cumintim !
mi-a zis cineva sa nu imi bat capul cu prostiii !
ce zici ? e adevarat , esti prost sau rau intentionat ?
#18
Ms dj..si o sa incerc sa nu mai vb asa mult pe server si doar sa jok....dar vreau si eu putin respect din partea unor admini(acestia se stiu) si sa incerc sa primesc slot doar ....Hf
#19
aici s a referit la mine.. vrea respect din partea mea.. dar eu nu am facut nimic care sa ti lezeze integritatea ...doar ca Dumnezeu mi s a aratat in vis si mi am dat seama ca tu esti Sosweet ...atat. !

#20
Deci oameni buni eu nu pot sa inteleg o treaba...sunt alti oameni dependenti de coade cred ca altfel nu se poate explica gestul aluia de mai sus cu codu...eu spre ex cand intru pe sv intru si joc for funn nu pt rank nu pt top...deci pt distractie..dar chiar nu stiu ce se rezolva daca se joaca cu cod..SmileSi nush cum mai spera si la respect...si iauzi si slot =))
P.S....Option sau cum iti zice daca ai sa vii prin iasi sa ii dai o bere lu bogdanel ca altceva nu poti face...parerea mea cauta un alt sv unde te lasa sa joci cu coade..daca esti dependent de ele..Asa ca lasa-ne in pace..HAVE FUNN Smile


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)