Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jst:|
#1
*A.O.T Manutza* (RADIO): Team, fall back!
Jucatorii si ADMINII sunt rugati sa se inregistreze pe forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->
jsT- : il mai las sa vad unde ajunge

zuzu killed W4rd3N with m4a1
*** jsT- killed *A.O.T Manutza* with a headshot from ak47 ***
*A.O.T Blind* killed zuzu with ak47
jsT- : iar va luati interdictie pe sv pentru un p.rost

Sido killed [AGRO]P!CiU with m4a1
alKApoNE killed client with sg550
*A.O.T Blind* : prost e tactu
[AMXBANS] ===============================================
[AMXBANS] Banned by admin jsT-
[AMXBANS] You can complain regarding your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBANS] Reason: 'injurii'
[AMXBANS] Length: 'permanently'
[AMXBANS] Your SteamID: 'VALVE_ID_LAN'
[AMXBANS] Your IP: '92.85.108.93'
#2
iar scandal iara blind e vinovat ....motiv nu e din iasi ....ce imi place Smile) =))) ,....mi-e dor de certurile de pe server...
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#3
da ba frate Smile)=))
cica "iar va luati interdictie pe serverpentru un Pros.t" =))

PS1:mistere.. cand am mai avut noi interdictie pe server?
PS2:un ban nu se dapermanent pentru injurii! ma crezi?
PS3:esti duS!
#4
asta e jst nu ai ce sa ii faci:|... deci el incepe sa ma faca prost si io i am zis k taicasu e prost si mi a dat ban=))
#5
Blind vere de parca u ejti un sfant... ti-am zis azi ceva pe serv si iti mai zic inca o data : ITI IEI LUMEA IN CAP!!!
#6
io mi o iau ma?
u te oftici k nu am vrut sa jucam lame pe awp india.. e FREE GAME SV asa k joc cu ce vreau.!
#7
savy nu te mai baga in discutii importante pt toate prostiile tale de 14 ani......mai bine mutati topicul asta la admins only ,,,,,ar fii de asteptat sa raspunda doar jst si adminii importanti
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#8
*A.O.T Blind* Wrote:io mi o iau ma?
u te oftici k nu am vrut sa jucam lame pe awp india.. e FREE GAME SV asa k joc cu ce vreau.!


HAHAHA
:lol: :lol: :lol:
sunteti prea de tot......
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
safta in primul rand nu te-am bagat in seama... si blind dak de acu ne certam de la o lama pe o harta... totusi ai o varsta care te lasa in urma ... Bft :wink:
#10
pai atunci de ce ai inceput sa commentezi ?:| .. si pe sv incepusei sa ma injuri k nu vreau sa joc lame
#11
1.mata si tactu is gay ca au nascut un copil fara educatie ca tine
2.daca tu crezi ca eu joc cu coade anunta pe cineva sa vina sa ma verifice
3.cand ai sa lasi aerele astea de copil frustat de 12 ani atunci o sa mai joci pe sv
4.hai sictir
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#12
mwhahhahahhahhahahhahah topicul asta e tare =)))))))))))))))))))

#13
daca la el la tara acolo nu sa auzit pana acum de counter-strike asta inseamna ca toata lumea care joaca mai bine are cod?
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#14
bogdanell_butt Wrote:mwhahhahahhahhahahhahah topicul asta e tare =)))))))))))))))))))

=))))) =)))))) beleaaaaa nu tare Smile) =))
jst ...nu ca la tara ca is vecin cu el Smile) =)) .....aici la noi comuna este declarat stat Smile)
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#15
jst cred ca pt prima data is de acord cu tn Smile)) =)))


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)