Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jaMMIN
#1
dl jammin juca acum 20 min cu alt nick si cu aim. dupa ce l-am injurat si m-a amenintat ca zbor de pe server , a iesit si a intrat cu adminul dar tot cu aim. l-am injurat din nou si mi-a dat destroy si ban. de fapt nu i-am zis de mama...l-am facut doar prost. cred ca mergea un gag. destroyul si banul demonstreaza ca asa joaca el cand e singur pe server. cu aim. sa faca rank. daca asta e genul serverului sa se spuna. sa nu mai intram


Attached Files Thumbnail(s)
   
Reply
#2
Eu unul sunt satul de oameni dintr-astia ca tine. Zilnic sunt insultat pe server, din acelasi motiv, cum ca as avea cod. Pe u-s nu suntem ca pe alte servere unde admineaza tot felul de copii care, satuli de masturbat, joaca counter strike. Eu stiu ca inainte cand vedeai ca-ti vorbeste un admin, ii pupai mana si taceai... acum nici un gram din acel respect nu mai e. Pe u-s ne cunoastem si totodata ne respectam. Mentalitatea voastra este in felul urmator : oricine e mai bun decat voi, implicit are cod.

Si ca sa incerc sa te lamuresc cat de cat, desi zadarnic, Jammin era probabil "undercover" de juca cu alt nume. Nu vad cum dansul care e pe 4 sau 5 in top15 pe server, ar intra cu aim pe alt nume, ca sa faca scor. Gandeste-te putin la asta, ce folos i-ar aduce lui?
Reply
#3
dragule, cred ca am de 2 ori varsta lui jammin( asta in caz ca e sarit de 20) , si joc din cand in cand cs de cand a aparut. crede-ma ca stiu cand cineva are aim. si el avea. dar nu despre asta e vb. eu am reclamat faptul ca nu a judecat corect. trebuia sa-mi dea gag sau kick nu destroy si ban
Reply
#4
Nu cred ca m-am legat de varsta ta.
Reply
#5
draguleeee las-o mai moale , daca zici ca esti asea experimentat, si esti pensionar, trebuia sa faci un demo, si aveai o dovada asa, nu prea ai credibilitate si nici haz
Reply
#6
OU MAI GARD!
Reply
#7
Mi se intampla des sa fiu acuzat de cod, dar spre nefericirea ta nu jucasem mai devreme. De curiozitate spune numele celui care jucase mai devreme de zici ca eram eu sa il caut in statistici. Nu dau ban pentru ca sunt acuzat, doar pt ca sunt insultat! Inainte de a mai spune altceva, spune-mi cu aproximatie numele celui care zici ca eram eu fara admin si am sa iti fac cea mai simpla demonstratie Smile Dupa cum stii pe net se inregistreaza tot!
Reply
#8
Repet, spune-mi numele celui care spui tu ca eram eu. E foarte simplu de demonstrat: eu am instalat doar cs steam, iar in al doilea rand joc din Franta, deci am ip de aici. Singurul meu ghinion ar putea fi ca cel care a intrat cu cod inaintea mea sa fi fost tot din franta ceea ce nu prea are cum sa se intample.
Iar acum cat despre varsta, nu te mai bate cu pumnii in piept batrane pt ca pierzi si la acest capitol. Dupa banuielile mele banuiesc ca ai un pic peste 35 sa zicem, ceea ce nu te plaseaza departe de mine pt ca eu am doar 28 de anisori. Cat despre altele, am trecut prin multe la viata mea (si asta ma refer la experiente, nu neaparat necazuri) incat sa fiu destul de matur. Nu as vrea sa spun ca sunt peste tine la vreo ceva ca poate as gresi, dar nu te bate cu pumnii in piept pe aici pt ca sunt foarte multi care au peste 25 de ani, chiar peste 35. Si tocmai de asta serverul nostru nu e asa populat, pt ca noi acceptam mai greu obrazniciile, la noi gradul de decenta e foarte ridicat si tocmai de aceea s-a laut o masura impotriva ta. Dar daca tu zici ca esti asa maricel de iti permiti sa te bati cu pumnii in piept, e mare rusine sa injuri in halul in care o faceai, sau poate esti de alta spetza, una care noi nu o acceptam. Noi suntem o comunitate care ne cunoastem personal, iesim la distractii impreuna, nu suntem internauti teribilisti. Asadar daca dumneata realizezi cam ce facem noi pe aici si zici ca nu mai insulti, banul se scoate usor ca nu doare pe nimeni mana.

Si inca ceva: adminii de aici devin admini dupa o lunga evaluare, iar eu sunt deja administrator ce joaca pe acest server si numai pe acest server inca de cand a fost creeat.
Reply
#9
cred ca nu cititi ce scriu sau. nu intelegeti. mai intreb o data, si las la o parte. ideea ca jammin. avea aim ( lucru reclamat de multi pe forum ) . de ce destroy si ban? astea se dau la codati parca
cat despre demo si alte chestii, nu am temp.intru cate 20-30 min sa ma relaxez. nu mi.am facut. un scop in viata din cs. nu am nimanui nimic de demonstrat. despre limbaj, in afara ca te.am facut prost nu am sapat in morminte
Reply
#10
Citeste ce am scris! Nu am jucat cu cod in viata mea. Pa pa!
Reply
#11
Stii cum se spune Jammine...hotul cu un pacat, pagubasul cu 1000. Poate ca nu joci. Dar s.au potrivit niste chestii. In fine...si totusi...de ce destroy si ban?
Ps. Daca te uiti in oglinda si esti curat, accepta scuzele mele
Reply
#12
are dreptate jammin, unul poate deveni admin dupa macar 6 luni de joc pe sv asta.. forumul rebuie sa-l cunoasca, trebuie sa fie in top15, trebuie sa aiba steam .. etc.. mai multe chestii la un loc..deci mai pe scurt e greu sa fii pustan si sa ai admin pe sv asta.. deci orice decizie luata asupra unui player teoretic este pe dreptatea adminului.. se mai fac si greseli, dar noi stim sa acceptam greselile si sa le recunoastem in acelasi timp.
Deci daca a fost o greseala, ti se va da dreptate fara doar si poate, daca nu, ai nimerit gresit serverul(nu e server pentru cs de "carter")

Have a nice fucking day....
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#13
Nu joc cu cod. (punct) Regulamentul serverului il gasesti pe forum si poti vedea ca insultele aduse la adresa unui admin se pedepseste cu ban, cu atat mai mult noi cei visinii (adica administratorii) care ducem greul serverului si punem osul cel mai mult la treaba si pe server si pe forum suntem cei mai sensibili, pentru ca avem si o oarecare vechime. Eu iti scot banul pentru ca ai dat dovada de maturitate in ultima postare, iar daca esti din iasi poate data viitoare iesi la o bere cu baietii.
Reply
#14
Ultima data te-ai conectat pe forum de pe ip-ul 109.166.136.132, nu gasesc nici un ban pe acest ip. Spune-mi ip-ul pe care ai luat ban, sau steam id-ul!
Reply
#15
94.177.14.118 este IP-ul. am stat in tinerete in Iasi , dar acum stau in Focsani. daca ajung totusi in Iasi am sa lansez o invitatie pe forum baietilor. berea o dau eu , bineinteles
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)