Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
intrebare
#1
nu am mai vazut de mult o intrebare pe aici :x :x Sad Sad Sad nush ce s a intamplat ...inainte era pe fiecare saptamana intrebare aici .... cu ocazia asta vreau sa va intreb ceva

VINE CINEVA LA Drift King of Europe ?????

pt cine nu stie click <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.ziare.com/sport/alte-sporturi/09-10-2009/drift-king-of-europe-in-romania-881657">http://www.ziare.com/sport/alte-sportur ... nia-881657</a><!-- m -->


ar fii o ocazie buna sa ne intalnim cativa de prin diferite parti din tara asta .... astept raspunsuri
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#2
lipsa de fonduri Smile) iar referitor la "intalnire" sunt slabde sanse...da parca tu si level va laudati ca veniti vara asta ..nu mai puteati..ati dat anunt cu 10 luni inainte..era problema cu gazda.ca nu aveti unde sa stati..la ce mai alarmati lumea daca stiati ca nu veniti
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#3
off: da da am vb cu evo si au fost niste complicatii pe care nu trebuie sa ti le impartasesc tie sau la altcineva .... macar noi am incercat si am avut si avem in continuare placerea de a veni atata drum ca sa cunoastem mai multe persoane...nush de ce vb asa de flegmatic ca eu nu ti am vorbit tie asa ... da ma rog

on: nu trebuie nush ce fonduri ca sa vii acolo :o .... voiam sa vad asa ca chestie dak e cineva pasionat de asa ceva ....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#4
cam departe cluj...daca aveam masina...era ceva
cand sunt in iasi asa evenimente sunt prezent
na...vino tu in iasi pe 1 noiembrie ca niste amici de ai mei de la Logan Club Iasi organizeaza o kestie de genu asta ;p
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
danutzZ Wrote:cam departe cluj...daca aveam masina...era ceva
cand sunt in iasi asa evenimente sunt prezent
na...vino tu in iasi pe 1 noiembrie ca niste amici de ai mei de la Logan Club Iasi organizeaza o kestie de genu asta ;p


stiu ca e departe ...si de la mine sunt 300 dar incerc sa ajung .... legat de ce zici tu cu logan club nu cred ca se compara cu asa ceva ... nu crek ai citit bine :lol: :lol: :lol: " peste 30 de concurenti din Franta, Ungaria, Grecia, Bulgaria, Austria, Serbia, Polonia, Spania, Rusia si Moldova care si-au anuntat prezenta pana acum. Si Romania va alinia piloti la start, printre care Tengu, HAI & KNS "
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
safta Wrote:off: da da am vb cu evo si au fost niste complicatii pe care nu trebuie sa ti le impartasesc tie sau la altcineva .... macar noi am incercat si am avut si avem in continuare placerea de a veni atata drum ca sa cunoastem mai multe persoane...nush de ce vb asa de flegmatic ca eu nu ti am vorbit tie asa ... da ma rog

on: nu trebuie nush ce fonduri ca sa vii acolo :o .... voiam sa vad asa ca chestie dak e cineva pasionat de asa ceva ....


straduitiva mai mult

ps:nu vb flegmatic,scuip flegme
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#7
sa-l invete cineva pe Jst- ce e "comportamentul flegmatic" clasa a X-a
ca poate nu stie!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)