Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
incompetenta
#1
nu mai ai cum sa joci pe server din cauza la niste admin incompetenti.
joc cs ii zic ca un jucator are wall nu face nimic,mai zic odata si imi spune taci,la care ii spun "ala are wall butule" iar el imi da distroy.
e incredibil,cum sa tii asa admini pe server.

ati dat comanada de distroy la toti butii,la toti incompetentii.
nu am cum sa vorbesc frumos atat timp cat el isi bate joc,eu il ajut si ii zic ca are wall iar el imi da distroy...el ramane la frage.

Nu pot sa imi dau seama pe ce baza are Lol admin,nu face nimic,adica ma rog eu ca jucator sa se uite pe ala ca are wall iar el imi da distroy,incredibil.

Nu incercati sa sariti in turma ca de obicei sa va luati aparare,nu are rost...tineti admini din astia pe server ca o sa joace doar cei care joaca cs de o saptamana.

P.s.:Lol nu are o treaba cu adminul,ca multi altii de pe server.
#2
In primul rand ai primit gag pentru ca nu stii sa anunti un codat, care se face prin say_team @ dar tu ai zis de doua ori cu say.
In al doilea rand jucatorul respectiv nu avea nimic.
In al treilea rand ai primit destroy pentru ca nu iti mai tacea gura si pentru limbaj.

Salutari !!
#3
exact cum era de asteptat un copil care acum neaga,nu eu domnle nu are cum,nu mai am consola ca a trebuit sa sterg si configul.

gagul l-am luat cu 10 min inainte cand ti-am zis ca ghost campeaza,el fiind prieten de al tau normal ca nu ii dai lui slay ci mie gag.nu am comentat.

dupa asta jucam si am vzut ca ala are wall,si am anuntat,greseala mea e ca am lasat 2 spatii si au vazut toti,dar nu mi-ai dat gag pentru asta nici nu se impunea.
am anuntat iar dupa 2 runde ca poate fragarii nu vad ce se scrie,de data asta am scris corect nu?
tot nu ai luat masuri,mai trec 2/3 runde tu erai la joc,ce vroiai sa iti zic bravo ma ..ala joaca cu wall si tu faci frage sa aplaude fetitzele.

imi place,pentru ca ajuti adminii le zici care e codat si te alegi cu distroy,de ce?din incompetenta.

distroy-ul tau nu e dat cu un motiv e dat ca sa ies eu de pe server,tu sa joci cu codati in echipa(era in echipa ta,te ajuta...)si sa faci frage,ca doar joci la rank.

vreau sa vad si eu ce masuri se iau contra unui admin care isi bate joc de server,de jucatori fara motiv.
#4
"gagul l-am luat cu 10 min inainte"

gag-ul tine 5 minute

ai anuntat ca respectivul jucator avea wall, cu say !! si ai primit gag, apoi ai scris cu say_team @ la adresa mea .

Jucatorul nu avea nimic.
#5
cum sa nu aiba ma,daca eu am stat si spectator,te-ai uitat tu pe el?tu de fiecare data stateai la frage
si ramaneai ultimul.nu te-ai uitat pe el deloc si avea wall clar.cum iesea cate unu de dupa colt el deja apasa si nu era sunet,stiu sa fac diferenta destul de bine.
nu mai ameti gagurile alea ca a fost unul singur cu mult inainte de acuzarea jucatorului ca are wall.
si daca gresesc si scriu "@ ala are wall" tu imi dai gag ca nu am scris corect?esti fenomenal,in fine nu te mai lega de asta si explica distroy-ul.

s-a mai intamplat in alta zi la fel am "strigat" ca ala e codat dar atunci a fost un admin competent pe server si a dat distroy la codat nu la cel care il descopera,e o diferenta.

nu ai treaba cu adminul,nu stii sa il folosesti,hai acum vina si raspunde la subiect daca se poate nu amesteca si fa dintr-un gag 2 si explici tot.
#6
Nu vreau sa intrerup, doar un sfat lui guess, pe viitor cand stai spectator, fa un demo playerului, asa vei inlatura orice dubiu.. Numai bine tuturor.
#7
vezi ca nu ai treaba cu ce se vorbeste,asta nu il scuteste pe admin ca sa stea pe un jucator sa decida daca e codat sau nu.
eu sunt admin sau el?nu mai faceti offtopic,daca aveti ceva de zis la subiect ziceti daca nu nu mai interveniti ca deviati de la subiect.
#8
Eu ti-am dat un sfat. Conflictul vostru, nu ma priveste pe mine.
Ma rezum doar la acel player "dubios", asta ma intereseaza. Realizezi un demo, ne dam cu totii cu parerea.. ca el a gresit sau nu.. nu cunosc si nu judec pe nimeni.. nici nu sunt in masura.
#9
Cred ca am destula experienta sa imi dau seama daca cineva e codat sau nu...nu m-am inselat niciodata de cand sunt admin aici.

Deja prea multe posturi pentru un destroy dat pentru o ofensa la adresa adminului, l-ai facut but si pe gh0st , ai primit gag si atunci, m-ai jignit si pe mine fara ca eu sa iti vorbesc urat sau sa te fi catalogat intr-un fel.


Sanatate.
#10
deci nu stiu ce sa fac sa rad sa sa imi zic cat de redus esti.
ce experienta ai ma?la tine codat inseamna la care are 30 cu 0?
avea wall clar iar tu nici nu te-ai obosit sa te uiti.
ce experienta ai,daca ala are wall clar iar tu nu ii dai nici macar blins,sau sa ii faci poze.

deci astept sa vad ce masura se ia !!sa nu ii luati si voi apararea ca de obicei ca veti fi penibili.
scoateti distry-ul lasati doar pentru cei care se ocupa de adminat,cu experienta,experienta verificata nu declarata ca in aces caz.
isi bat joc de server si de tot,poate nu intentionat ci din incompetenta.
#11
fara dovezi nu am avem ce comenta !!!

adminul are dreptate , voi sunteti frustrati , intrati pe server doar sa jucati restu le face adminu , nu conteaza daca e competent sau nu !
Exact ca la Vamesi !
bafta !
#12
nene mos craciun ai grija cu limbajul, la tine acasa faci ce vrei

nu mai ameninta degeaba, nu-ti convine sunt atatea servere unde sa joci.

sunt sigur ca ei ti-ar da ban si pe forum si pe cs la cate comentarii ai in cap
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)