Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
inacceptabil!
#1
Domnule dj,

Eu inteleg ca ai un copilas care joaca cu numele zuzu, dar de unde pana unde se da ban pentru ca joc cu numele ZuZu ?ai auzit de CASE SENSITIVE? Daca numele ar fi rezervat ar trebui sa nu ma pot conecta cu el sau sa gasesc ceva aici .

Owner sau cum te numesti dumitale... iti propun sa te ocupi mai mult de LAG(apropo stiai ca jumatate din lag ti-l produce pluginul tau de ban?!) si mai putin in a bana inutil!

Multumesc! O zi buna!
#2
dj te rog scoate-i banul lui ZuZu, e baiat bun, il cunosc, e din Tudor. Zuzu nostru de pe sv stie cum sta treaba si nu are nimic impotriva. Sorry ZuZu mie tocmai mi s-a scos adminul si nu te pot rezolva Sad. Se pare ca serverul se intoarce impotriva jucatorilor buni si fideli :|
#3
sal playa Smile
#4
acceptabil !
imi cer scuze , nu am stiut ca intri cu numele ZuZu pe server !
ban-ul e scos !
#5
Vezi ca zuzu ala nu e copilas cum zici tu. Nu stiu de unde ai tras tu concluzia aia , dar vorbesti aiurea. N-am nimic impotriva sa joci cu numele Zuzu , dar tu cand esti pe server eu nu pot intra cu adminul pentru ca imi apare zuzu(1). Asa ca ar fi dragut si indicat sa iti schimbi numele .
#6
in cazul asta, zuzu a nostru are dreptate, la noi pe server adminele is date dupa nume cu setinfo , deci ZuZu macar cand vezi ca intra zuzu te rog sa iti schimbi numele ca el sa isi poata pune adminul, apoi poti sa iti pui ce nume doresti.
#7
daca intra unu cu numele DJ eu ar trebui sa-i dau si slot si admin si poate si full !?
cred !
ar fi trebuit sa stii de la inceput ca un admin nu poate intra cu numele daca altcineva ii ia numele cu litere mai mari !
cu respect , o zi buna !
#8
ZuZuk Wrote:Domnule dj,

Eu inteleg ca ai un copilas care joaca cu numele zuzu, dar de unde pana unde se da ban pentru ca joc cu numele ZuZu ?ai auzit de CASE SENSITIVE? Daca numele ar fi rezervat ar trebui sa nu ma pot conecta cu el sau sa gasesc ceva aici .

Owner sau cum te numesti dumitale... iti propun sa te ocupi mai mult de LAG(apropo stiai ca jumatate din lag ti-l produce pluginul tau de ban?!) si mai putin in a bana inutil!

Multumesc! O zi buna!

LAG nu e din cauza la plugin-ul de ban, daca nu te pricepi nu te da inteligent. Tu nu joci acum lan, joci pe internet. Serverul nu e in iasi si nici pe RDS de aia si latenta mare. Cine intra de aici din oras n-are nici o problema. Si te rog frumos nu mai sta cu nasul asa pe sus ca nu aveam nevoie de oameni ca tine pe aici.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)