Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
help me!!!
#16
gh0st Wrote:
amis Wrote:vreau sa joc cs Sad(( a fost un dobitoc de belgian sa imi vada pc ul si mi a facut el mai nik pe acolo si cik nu am probleme cu placa video si nu mai stiu ce...si ii arat k imi zice in eroarea aia de ceva ce tine de ram si el imi zice k nu se pricepe... doamne dumnezeule k imi venea sa i dau cu pc ul in cap.... daca a mai intalnit cineva eroarea asta poate ma puteti ajuta...plssssssss!!!!
dumane fata inca nu ai rezolvat?..

am scris mai sus ce trebuie sa faci...e simplu.... zi ce nu ainteles..sa-ti explic detaliat..


eu am inteles ce ai zis tu acolo marian dar nu ma pricep eu sa le fac..asa k am chemat pe unu kre teoretic ar fi trebuit sa imi rezolve atata timp kt era domeniul lui...i-am tradus ce ai zis tu acolo... dar el nu a scos nici o placa de ram sau mai stiu eu ce... si a zis k nu am nici o problema cu ram-ul pc ului sau cu placa video.. deci acu tre sa gasesc pe unu care intradevar stie..am vb cu un roman...care si el joaca cs..si mi-a spus k trece sapt asta..vad k sapt e pe sfarsite si eu ink il astept...sper sa vina...
noth!ng Heart u-s
Reply
#17
right click on the game in your library, go to properties, local files, and then verify integrity of game cache and defragment cache files.

Ia fa asa .. s-ar putea totusi sa nu ai driverele de la placa video .. s-au s-a intamplat ceva cu ele

cand te duci in CS la placa video iti arata Software sau Opengl ?
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#18
Catalin Wrote:right click on the game in your library, go to properties, local files, and then verify integrity of game cache and defragment cache files.

Ia fa asa .. s-ar putea totusi sa nu ai driverele de la placa video .. s-au s-a intamplat ceva cu ele

cand te duci in CS la placa video iti arata Software sau Opengl ?

pff.. cat de simplu ar putea fi.. ai dreptate catalin, probabil are un conflict ceva la drivere de la placa video(parca nvidia e placa video nu?)
... amalia ia dai tu un click pe link asta: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us">http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us</a><!-- m --> si fa update la drivere..

edit by playa: in cazul asta fa update si la bios ca se poate direct din windows + update la placa de baza, pe aia nu o baga nimeni in seama dar mereu pot apare malfunctions din cauza ei.
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#19
gh0st Wrote:
Catalin Wrote:right click on the game in your library, go to properties, local files, and then verify integrity of game cache and defragment cache files.

Ia fa asa .. s-ar putea totusi sa nu ai driverele de la placa video .. s-au s-a intamplat ceva cu ele

cand te duci in CS la placa video iti arata Software sau Opengl ?

pff.. cat de simplu ar putea fi.. ai dreptate catalin, probabil are un conflict ceva la drivere de la placa video(parca nvidia e placa video nu?)
... amalia ia dai tu un click pe link asta: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us">http://www.nvidia.com/Download/Scan.aspx?lang=en-us</a><!-- m --> si fa update la drivere..

edit by playa: in cazul asta fa update si la bios ca se poate direct din windows + update la placa de baza, pe aia nu o baga nimeni in seama dar mereu pot apare malfunctions din cauza ei.

Product Current
Installed Driver Latest Driver
Update
Intel® G33/G31 Express Chipset Family 0.0 Your PC currently has the latest driver installed for your GPU. No driver update is necessary at this time.

imi zice k nu am nevoie de nici un update la drivere :-??
jammin daca imi spui cum sa fac update la bios (desi habar n-am ce-i ala :oops: ) si update la placa de baza.. eu le fac Big Grin
noth!ng Heart u-s
Reply
#20
noah nu cred ca e de la bios .. n-ar avea de ce

ai incercat pasii aia de i-am scris in engleza ? vad ca placa ta video e on board .. sau macar de ne-ai spune ce placa de baza ai .. model si serie ca sa-ti trimitem un setup de drivere
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#21
exista team viewer fratilor, nu se baga nimeni? Smile
Reply
#22
sa-mi dea un mesaj pe steam sau yahoo si o ajut eu
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)