Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hardisk help !
#1
Salut acu vreo 2 sapt mi-am reinstalat wind am vrut al pun pe asta de pe forum de la ghost am dat format s-a formatat si cand sa se copie fisierele, pauza ma dadea inapoi ca sa formatez hdd ca si cum nu sa formatat.
Am incercat alt wind tot xp sp3 si tot la fel facea . am pus wind7 ultimate doar cu ala merge pcu atat dar sa sters tot de pe hdd si plus ca nu imi mai dadea voie sa fac partitii decat C si D atat:|. dc nu stiu. Am auzit ca se poate recupera datele din hdd cum?Big Grin: daca stiti va rog spuneti-mi si mie pls
Reply
#2
1. instaleaza programul(il folosesc de 10 ani), bagi serialul, odata instalat programul e foarte usor.. ai buton acolo de recover.
[attachment=0]

2. daca nu reusesti cu primul ai alt program cu tot cu tutorial aici
http://www.easeus.com/datarecoverywizard...tition.htm


Attached Files
.rar   recuperare fisiere sterse.rar (Size: 1.89 MB / Downloads: 6)
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#3
ms ghost o sa incerc si iti spun daca am reusit
Reply
#4
nu cred ca o sa ai mari sanse mai ales ca ai rescris ... dar ai voie sa te chinui Big Grin
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#5
eu nu cred ca e de la hdd, cred ca te bate instalarea. Pune win 7 ultimate, dar ia o varianta recomandata de multa lume, sterge toate partitiile (sper ca nu ai si partitie din aia pt recovery) si ia-o frumos de la Adam si Eva si tre sa mearga. (am scris sumar ca tst dp tel)
Reply
#6
eu am reusit sa recuperez fisiere sterse si cu o luna inainte cu Get Data Back ... vezi k este si pt NTFS si pentru FAT
Reply
#7
merci bogdanel.Ghost cu porg ala care mi lai recomandat tu nu am putut recupera pt ca imi cerea cd key si nam avut de unde face rost am cautat si nam gasit asa ca mam lasat pagubas. acu sa incerc cu get data back sa vad daca mergeBig Grin
Reply
#8
usb Wrote:merci bogdanel.Ghost cu porg ala care mi lai recomandat tu nu am putut recupera pt ca imi cerea cd key si nam avut de unde face rost am cautat si nam gasit asa ca mam lasat pagubas. acu sa incerc cu get data back sa vad daca mergeBig Grin

serialul la R-Studio:
RAAAA2pQx4U187pPh/HasZqc8wt45z+H9wCIN7AUjYByMi4emS2SaLRgMf+tMWAcWF flUEwAxIGKmqYMoqvK5cKbyUCi
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)