Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gogu player impulsiv
#16
dak te mai iei de fratemiu manutza gogule te superi si cu mine ,.....pls evitati certuri ca Manutza .....pt ca e cel mai baiat de aici de pe server
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#17
playa Wrote:hai am eu o idee....toti adminii care s-au certat la topicul asta sa ramana fara admin si cu asta basta....ati dat dovada cu totii de imaturitate

ce idee.. dar ce idee.. tinere.. eu zic sa ti se scoata tie adminul ca faci poante pe forum.
#18
Nus de acord cu playa bofanel si pot sa zic k si manutza merita adminul Wink dar in special bofanel de restul nu ma intereseaza Wink Bft
#19
ikks Wrote:
playa Wrote:hai am eu o idee....toti adminii care s-au certat la topicul asta sa ramana fara admin si cu asta basta....ati dat dovada cu totii de imaturitate

ce idee.. dar ce idee.. tinere.. eu zic sa ti se scoata tie adminul ca faci poante pe forum.
vrei sa fac poante? tinere iti zic poanta cea mai buna.....hai la o bere cu mine la o terasa sau un club sa discutam....in caz de iti perminte legea ca eu nu te iau sub tutela Smile, si iti arat eu cine sunt atunci, si sa stii ca nu e o amenintare pt ca sunt o persoana pasnica, dar o sa te doara capul sigur dupa ce te intalnesti cu mine
#20
voi observati de ce nu noi nu vrem sa dam admin la cei sub 18 ani ? ca nu sunt copti la minte si tre sa mai creasca .

deja se vad rezultatele celor carora le-am incredintat serverul adMINILOR sub 18 ani.


dar sunt si exceptii -- Codrin = DjBOBO si de ce nu ikks !
#21
Normal daca intra rar Wink normal ca nu fac probleme Wink dar asta numai conteaza sa-ti zic o chestie nu cred ca,conteaza varsta unui admin si adik ce rezultate se vad??stii ce ma enerveaza k toti zic gogu esti impulsiv,ai injurat uite ai facut aia uite ai facut aia,dar nu am auzit de la nimeni ba gogu uite ce treaba buna ai facut cat ai fost admin chiar daca ai "gresit" cu banul ala!Nu ma laud dar cat timp am fost admin si mai ales in vacanta am tinut sv jucam cate 7 ore pe zi si erau perioada in care nu vedeam admin pe sv,macar asta trebuia sa recunoasteti.Bft
#22
G-o-G-u Wrote:Nus de acord cu playa bofanel si pot sa zic k si manutza merita adminul Wink dar in special bofanel de restul nu ma intereseaza Wink Bft
vrei sa mai explici ce e cu mine ca io chiar nu am inteles ce ai zis despre mine "in special bofanel...."? .....mersi
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#23
nar trebui sa ma bag findca numai am admin dar playa... tu zici ca se cearta baieti pe forum da tu cand injuri... si nu iti zice nimeni nika injuri pe server... injuri admini nu vezi ca nimeni cu comenteaza la adresa ta.... ar trebui sa te abtii la faze de genu asta ca si tu injuri de rupi...
#24
pai daca nu mai ai admin inseamna ca nu ar trebui sa ai acces la sectiunea asta. ti-am scoso din momentul asta...binenteles ca tu nu ai cum sa vezi si o sa te plangi pe la alte sectiuni.
#25
la ce se ajunge de la un joc ? injuraturi , maini rupete , capuri sparte , amenintari , invidie , dusmanie ce-i cu voi ? cand va aud ca toti a-ti stat nushu cat pe server si noapte si zi 24/7 " hai sictir " . ... " cunosc " toti admini cat stau pe server si cand intra ,daca ati fi intre 4 pereteti va-ti omora rand pe rand , daca aveti vreun comentariu vorbim pe messenger , nu reply . hai sanatate .
#26
o sa ajungem sa nu mai fie nici un admin prieten cu alt admin pe serveru asta Smile)
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)