Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gogu player impulsiv
#1
ok.. cred k gogu e unul din playeri de care nu mai avem nevoie... mi-am dat seama de mai multe ori, dar azi a atins apogeul..

deci..

gogu pe server il vad cum injura.. ii dau gag.. da retry.. ii dau ban 144 pentru reconnect : uitati consola


gogu : wise da taci duten mm de copchil ratat sami sugi.....kktule k ma disperi!!!!!!!

Laurentzii : bv tutun Tongue

vv1s3 : Smile))

gogu dropped
gogu has left the game
vv1s3 : mah termina

ADMIN ikks: Has Gagged gogu From Speaking For 10 Minutes, For: ( say / say_team / voicecomm )
Jucatorii si ADMINII sunt rugati sa se inregistreze pe forum <!-- m --><a class="postlink" href="http://forum.u-s.ro">http://forum.u-s.ro</a><!-- m -->
tic connected
Umbre*D&G killed sED0r with mp5navy
vv1s3 : ca tzi`am zis doar

Umbre*D&G : Smile)

*** Laurentzii killed Lupul Singuratic with a headshot from m4a1 ***
tic is joining the Terrorist force
[AMX] Gagged Player Has Disconnected ( gogu <VALVE_ID_LAN> )
gogu connected
danutzZ killed Micuthza with awp
danutzZ killed andr33a with awp
gogu is joining the Terrorist force
ikks (RADIO): Fire in the hole!
Umbre*D&G killed ikks with mp5navy
(ADMINS) CS.U-S.RO FREE GAME SERVER : [AMXBANS]<L> VALVE_ID_LAN banned 4 time(s) before.
Laurentzii killed Amaranth with m4a1
Yo^Apokalyps killed N3SSSS with m4a1
sED0r dropped
sED0r has left the game
] amx_ban 144 gogu reconnect
Umbre*D&G killed [LIL] with mp5navy
vv1s3 : dc disconect ?

sED0r dropped
[AMXBANS] IP banned successfully. Player will be kicked
'gogu' has been banned for '2 hours and 24 minutes'.
Reason: 'reconnect'
By admin ikks
Welcome to CS.U-S.RO FREE GAME SERVER
Umbre*D&G killed [kAt]PePsI with mp5navy
Yo^Apokalyps killed Umbre*D&G with m4a1
* Killed by Umbre*D&G with mp5navy @ 1m (3hp, 82ap) >> stomach: 1 leftarm: 2
sED0r connected
sED0r is joining the Counter-Terrorist force
* You hit Umbre*D&G 1 time(s), 22 damage >> leftarm: 1
gogu has left the game
Time Left: 29:56
*DEAD* Micuthza : timeleft

'gogu' has been banned for '2 hours and 24 minutes'.
Reason: 'reconnect'
By admin ikks
TuTuN dropped
TuTuN has left the game
*DEAD* ikks : :*

gogu : da u ma injuri pe mine de mama cand mama e in spital ratatule!!!!

Asta a fost..

Au urmat apoi zeci si sute de injuraturi la adresa mea si a mamei mele.. ca cica nu a dat retry.. dar mai sus se vede CLAR cum se deconnecteaza si se reconnecteaza pe server.

YM :
brazilyanu_no1: bai noobule
blue_ikks: tura asta te iert
blue_ikks: ba
brazilyanu_no1: ce tura asta wa
blue_ikks: tu nu`mi vorbesti asa ok?
blue_ikks: ok
brazilyanu_no1: cand dai ban aiurea
blue_ikks: hai ca am sa fac plangere pe forum
blue_ikks: si nu mai pupi u-s
blue_ikks: n`avem nevoie de "PLAYERI" ca tine
brazilyanu_no1: ce playeri ca mine bai ratatule cand dai ban aiurea
blue_ikks: i-ati viteza
blue_ikks: umbla
brazilyanu_no1: ce plm vrei sati vb frumos
brazilyanu_no1: da si yo ce fac raman cu banul??
blue_ikks: cauta`ma in alta parte cu vrajeli deastea
brazilyanu_no1: apai fac si yo plangere ce plm
blue_ikks: fa ce vrei
blue_ikks: eu am aplicat regulamentu
brazilyanu_no1: ce regulament bai kktule!!!!dak nu am dat retru
brazilyanu_no1: retry
brazilyanu_no1: bai boule!!!!!!
brazilyanu_no1: nu vezi k esti ratat
brazilyanu_no1: nu stii cum te cheama
brazilyanu_no1: pe cat miai dat ban??
BUZZ!!!
blue_ikks: permanent
brazilyanu_no1: era sa zic iar ceva de maicata
brazilyanu_no1: ba esti un distruz u nu ai ce cauta ca admin frate pt k nu stii sa urmaresti cand e retry nai frate cu cine!!!!!!dati demisia de onoare!!!!!



M-am saturat, l-am vazut injurand pe server de atatea si atatea ori.. dar nu is genul paratorului.
#2
suntetzi totzi nishte batutzi in cap..la modu general..si knd zic totzi ma refer la TOTZI care suntetzi certatzi in momentu actual pe diferite motive

aqma in legatura cu asta...parerea mea personala..de 1 an si ceva joc pe server...gogu joak mai mult dekt me deci il stiu de knd joc

eu cred k: gogu stie regulamentu...si nu a dat retry intentzionat...k pt stie k nici playerii si nici adminii nu au voie sa dea retry doar dak sunt motive soft..adik errori...si gogu era constient k a luat gag pe buna dreptate...si nu ar fi dat retry intentzionat pt k stia ce va urma

nu tzin partea nimanui...doar a adevarului...si repet asceastea este PAREREA MEA personala.
#3
toti care iau ban vin pe steam chat si se plang
ce aveti fratilor de ce nu respectati cum respect si eu regulile
nu cred ca m-ati vazut la 0 -20 sa dau reconnect , ca unii chiar radeau de mine si nu m-am suparat !
voi repede va suparati !
gogu ce se intampla ai promis ca totul o sa fie bine si ca nu o sa fii impulsiv , nu prea se vede !
#4
NUmai dau nici un reply rautacios.Imi cer mii chiar milioane de scuze ikks k te-am injurat de mama,chiar regret fie k ma crezi fie k nu stiu proverbul:"ce tie nu-ti place altuia nu-i face" din pacate nu am putut sa-l aplic.Sper sa fie acceptate.Faza cu banul a fost lasa-ta in urma.dj nus perfect scuze k am facut urat pe sv,dar mi-am iesit din minti pt k mi-am amintit de un player.Asta is yo si cu bune si cu rele,oricum e fost nasoala faza k numai e nevoie de mine pe sv Big Grin dar na fiecare cu parerea lui,daca asa gandesti nu pot sa schimb asta.Bft in continuare si inca odata mii de scuze ikks pt toate cuvintele grele pe care ti le-am adresat au fost la nervi
#5
oricine pe acest server poate gresi , si eu , si oricare din noi avem necazuri in familie , dar nu ne manifestam asa !
ai cam intrecut masura !
#6
Si acum ce ar trebui sa fac sa numai intru pe servar?? :-?? is nelamurit
#7
nu asta era concluzia !


depinde de tine sa vezi poate recuperezi adminul ! dar intr-un timp mai lung de aceasta data !
si nu se mai face conferinta pt asta , ci ti se va da , daca se considera ca meriti , de catre Catalin !
#8
De pierdut l-am pierdut abuziv,iar cu aceasta noua regula nu cred k mai primesc.dj pe tine te admir k esti foarte calculat,cu catalin nu am avut sansa sa vb el mi-a scos adminul dupa ce 2 prieteni iau spus k nu stiu ce am facut fara sa asculte si partea mea de poveste,sunt sigur ca si catalin e de treaba,dar din cate am vazut el e omul care nu asculta si actioneaza Wink poate e bine poate nu nu is yo in masura sa-l judec.Bft
#9
gogu...pacat k nu am salvat Smile ce mi s-a intamplat si mie aseara cu el Smile de cand a pierdut adminu a inceput sa injure pe server incepand de la playeri pana la admini(pe mine ma injua si pe steam Confusedhock: ) stiu si eu de cand joaca... dar dak mi se mai intampla asa ceva eu ii dau ban Smile
#10
Imi cer scuze Manutza pt injuratura pe care ti-am adresato!Sper sa le accepti!!Imi mai ies si yo cateodata din minti,dar dupa imi pare rau.Scuze inca odata Wink Saru mana Smile)Wink)Tongue
#11
G-o-G-u Wrote:Imi cer scuze Manutza pt injuratura pe care ti-am adresato!Sper sa le accepti!!Imi mai ies si yo cateodata din minti,dar dupa imi pare rau.Scuze inca odata Wink Saru mana Smile)Wink)Tongue
gogu daga e a doua oara cand ma injuri si ma faci ca la usa cortului...de acum in colo sa nu ne mai bagam in seama si gata Smile Bafta si tie!
#12
ba hai sa nu exageram Wink pls sa pastram limita adevarului bft
#13
care e aia?
1.m-ai facut analfabet.
2.m-ai facut fraier
3.spart..sau cam asa...
4.....
bafta!
#14
da gogule.. injuri de rupi stilu.. nu te controlezi... de multe ori m`ai injurat si pe mine.. nu ai pic de respect.
#15
hai am eu o idee....toti adminii care s-au certat la topicul asta sa ramana fara admin si cu asta basta....ati dat dovada cu totii de imaturitate


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)