Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gogu admin?reclamatie.
#1
sa incep cu inceputul....am intrat sa joc cs azi de vreo cateva ri si am bservat un admin pe nume gogu care is permite prea multe pe acest server,si anume sa jigneasca jucatori,se considera cam stapan.
In fine,nu am facut prin prima data ca sa arat..acum spre seara intru iar,acelasi admin pe server,jucatorii se plangeau ca se vad oamenii albastri(bug,ceva....)iar el spune ca sunteti buti,de mai multe oriIi raspund cu aceleasi cuvinte si iau gag.
Ma lamureste careva?dupa ce am luat gag am inceput sa intreb si ii zice ca el nu vorbea cu mine el vorbea cu un arecare rox....ok dar a zis sunteti buti,air cad i-am zis la fel am primit gag,am cerut explicatii in continuare si imi dadea kick intruna pana intervine alt admin si imi da bantun.nush exact numele.

Deci atat timp cat adminul poate spune sunteti buti,de ce eu nu as putea spune la fel?

gogu : doi buti
nu serios? : esti mai but ca tooti ma

*DEAD* nu serios? : crede-ma

gogu: ia dat mut lui nu serios? pentru 5. minute, Interzis: ( say / say_team / voicecomm )
Bullu killed Wanted with m4a1
* Ai primit mut. Motiv:


(ALL) gogu : eu cu rox glumesc voi nu va mai bagati in seama aiurea!!! (dar ai zis 2 buti,plus ca ai zis de multe ori.ca sunteti buti)
(PLAYER) nu serios? : am zis ceva gresit?la care cel mai bun motiv,sau cel mai siplu si prostesc e dat de rox,cine o fi) :rox : stai ba cu gag k nu moti 5 min


si acum vine o parte care ma amuza si anume replica lu' gogu,marele admin

(ALL) gogu : aici nu e nimeni butul tau

bine inteles ca am cotinuat sa cer raspuns dar nimic clar....pana mi-a dat ban tutun sau cum il cheama pentru o ora.

Am inteles ca atat timp cat e gogu pe server nu se poate juca...app mai vazusem intro zi ca ii facuse poze la un player si cand le primeste ii da ban si zice ca nu e o dvada plauzibila...atunci de ce ii mai faci,nu meriti admin....duci serverul la vale.


am dat edit sa va arat ca adminii pot jigni SPEC* rox : esti b.u.t gogu

RaZeR (RADIO): Fire in the hole! [explosive]
*DEAD* gogu : stiu
#2
:lol: :lol: :lol: :lol:

reclamatie incorecta!
1. cand gogu a zis 2 buti..se referea la mine si la el.(ne faceam buti unul pe altul-eu cu gogu)si toata lumea stia ca glumim.
2.nu inteleg de ce te'ai bagat.ai si inteles p.r.o.s.t
3.ai dat copy paste din consola numai la ce ti'a convenit tie :-j
4.ai fost impertinent cu un admin (te puneai in gura cu el) -normal k ti'a dat gag..
5. meritai ban pentru k ai dat retry dupa gag de 2 ori
6.ar trebui sa'i multumesti lui gogu k nu ti'a dat ban.!
HF!
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#3
nu m-am pus in gura cu nimeni asa cum zici tu....intrebau mai multi de ce se vad oamenii albastri nu doar tu iar raspunsul lui a fost ca sunteti buti.
daca esti asa inteligenta un gag din ce stiu eu se da pentru jigniri sau prea multa vorba,deranjand pe ceilalti.
daca voi folositi unele cuvinte si eu le pot folosi.
iar vorbesti fara sa stii nimic,nu am dat retri de 2 ori,mia dat singur kick,ce sa fac sa imi dau ban?
deci din cate vad nici tu nu iti cunosti regulamentu...iar daca adminul face ce vrea cu serverul mai bine la-ti inchide.
de ce sa multumesc?ban pt ce?nu am primit motiv nici macar acum....dupa ce am luat si ban.
Cei mai slabi admini sunteti voi 2....
#4
ia vezi ca deja intreci masura!.motiv pentru gag: YOU TALK TOO MUCH !(cazul tau de motiv era impertinenta.+ k vorbeai prea mult )+ k iti schimbai numele in timp ce aveai gag in insulte gen ,,admin inapt" .Meritai BAN! :twisted:
the end!
Mamii is here , don't worry! [Image: red-devil-bye.gif]
#5
e cam aiurea sa te bagi asa in seama , nu crezi ?
ce vrei sa reclami , pe cine , si de ce?
e absurd sa intri pe server , si in loc sa joci , tu tii cont de alte chestii !
sfatul meu este sa nu scoti patch-ul de la cs !
#6
Chiar nu inteleg pe bune...Eu vorbesc cu rox,chiar daca pare ca ne jignim noi glumim unul cu altul!!Tachinari nu vad cu ce gresesc si cand cineva se baga zic ca nu e treaba lor!!In fine am sa incetez vad ca deranjeaza lumea pe servar!Scuze!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#7
De cat timp am admin din nou consider ca mi-am facut destul de bine treaba.Nu am abuzat de admin,cine merita gag ala primeste,cine merita slay primeste cine merita ban primeste.Nu dau aiurea doar pt a arata ca sunt admin!!Dovada ca am doar o reclamatie si aceasta reclamatie nefondata!!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#8
ok,gata....dar incearca sa dai si motivul pentru care iei masura.
vezi ca ai facut offtpic domn' admin/
#9
nam3 inceteaza , data viitoare vino cu ceva serios

gogu nu te mai complica

Topic Closed
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
dute si te culca nam3. Faci topicuri kilometrice!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)