Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"gogu [2pide]" nume indecent??
#1
Am luat ban 10 minute din partea lui LoL pt nume indecent!!as dori o explicatie!!Ms anticipat!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#2
Deci, initial erau pe server 2 fete care jucau ... Iiiva si cu Cory, tu ti-ai schimbat nick-ul i gogu[pi2de] (sau ceva de genu) ..si tiam zis sa iti schimbi nick-ul dar nu ai vrut si ti-am dat kick, dupa ce ai intrat ai intrebat bineinteles de ce ai luat kick, dupa explicatiile de rigoare tiai schimbat numele in goguletz. Urmatoarea harta ti-ai schimbat numele in gogu[ed2ip] care este acelasi lucru scris invers ... team rugat sa iti schimbi numele iar tu ai facut pe desteptul cu mine, facandu-te ca nu intelegi de ce ... ai primit al 2 lea kick , iar dupa ce ai intrat team rugat sa iti schimbi iar numele, iar tu ai zis ca joci de mult pe server si ca nush mai ce ...fiind sfidator la ce team rugat ai primit ban 10 min de avertizare.
1. Ban pentru nume
2. Ban pentru sfidare

Off topic: Nu stiu cum unii au nesimtirea ca sa mai intrebe ce are numele meu .. cand pe server erau deja 3-4 fete care jucau, nu este frumos sa ai un nume care deranjeaza pe restul. Maturizeaza-te


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)