Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gogo
#1
1.Nick-ul cu care jucai cand ai primit ban-ul: gogo
2.Ip-ul tau: 92.81.179.62
4.Data si ora(aproximativ) la care ai primit ban-ul: 25.04.2008 ora in jur de 15:00
5.Adminul care ti-a dat ban: ikks
6.Motivul pentru care crezi ca ai primit banul: wall (asta a fost motivul lui ikks)
7.Harta: awp_map

Ce server e asta? Nici bine nu am inceput sa joc pe el... si primesc ban... NICI MACAR POZE NU MI-A FACUT

P.S. Mai aveti si voi grija cui dati admin...
#2
nume si prenume , se poate ? de unde esti ?

ai steam ?
#3
Player gogo
Bantype SteamID and/or IP address
SteamID no SteamID present
IP address 92.81.179.62
Invoked on 25-04-2008 - 11:24
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason wall
Banned by Admin ikks (ikks)
Banned on Server CS.U-S.RO PUSH Limit (awp_map)
Previous offences 0

dak nu i sa facu nici o poza si nu are ikks cu ce dovedi k a avut wall at sa i se scoata...si next time poza, demo sau ceva

astai parerea mea
#4
deci.. daca da clar prin perete capuri.. fara sa vada omul.. nu e clar? Trebuie poze?

gogo nu ti`e rusine? vii cu texte ca cica asta a fost motivul meu.

Ah.. si pyro.. asta e ala care mi-ai spus tu sa intru pe server sa-i dau ban.. ca tie cica nu-ti mergea serverul.

Deci.. altii m-au chemat sa-i dau ban.. nu eu am fost singurul care a zis ca e codat.
#5
eQ mio zis sa intru sa dau ban la cineva k ii codat si mie numi mergea serveru nu mio zis cui, nici ce harta ii...si team rugat pe tine
#6
deci poze mai intai.. si cu asta basta...va e lene sa faceti poze? gata cu comentariile si faceti poze!!!
#7
ce poze ma ? .. cand are cod pe fatza ... azi maine vreti poze si la speed .... numa pe serverul asta intotdeauna adminu e de vina ... veniti cu comentarii aiurea toti .. o fost admin pe server .. lo banat si gata .


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)