Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
georgiq` unban
#1
nu am nimic din cs pt ca am luat destroy si mi s-a inchis cs-u si nu am putut copia nimic

admin: marmota
nick: georgiq`
motiv: necunoscut, am facut si reclamatie
ip: 10.3.0.87
argument: nu am de ce sa ma apar , jucam fara nici un fel de cheat si am primit destroy , fara ss fara nimic
Reply
#2
Asteptam sa raspunda adminul cu pricina, daca nu raspunde vei primi unban
Reply
#3
Ipul ala este cumva din tudor vladimirescu? Daca da, te rog sa afli ipul real, nu cel din retea.
Reply
#4
da e din tudor.ip-ul real e asta: 81.180.208.38
Reply
#5
Marmotele hiberneaza in perioada asta rece.Mai asteapta pana la primavara Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#6
I-am dat destroy pentru Wall .
Il am martor pe skoncs!
Reply
#7
Marmota adu demo de pe hltv. Nu am incredere in calitatile tale de admin si din acest motiv am si intarziat sa-ti dau admin. Vreau dovada.
Astept.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#8
Salut

Da eram si eu pe sv in acel moment si lam rugat pe marmota se se uite pe el ca tragea prin perete si de fiecare data am vazut ca dadea cap .
Si se uita mult prin perete si iesea de fiecare data cu tinta pe om si la sunet nu poti auzi la o distanta foarte mare ca sa stii unde iese omul '"daca ar juca la sunet"'


O zi buna !
Reply
#9
Demo-ul este asta: http://bans.u-s.ro/HLTV/29-01-14/US-1401...r32.dem.7z . Nu stiu de ce apare pe data de 29 ianuarie 2014, dar in fine. M-am uitat pe demo si sincer n-am vazut nicio faza suspecta. "Iesirile" alea despre care zice skoncs! mi se par normale, adica sunt primele locuri unde te-ai uita dupa inamic. Plus ca mai erau si afk... Din punctul meu de vedere e "curat".
Reply
#10
marmota si skoncs daca voua vi se pare ca aveam wall inseamna ca sunteti...admini de doi bani si aveti experienta egala cu 0.sincer nu ma intereseaza daca mi se scoate banu pentru ca oricum jucam rar pe server.ideea ar fi ca pe viitor owner-ii sa fie mai atenti cui acorda admin.

marmota..aici nu suntem la politie cu martori.daca esti admin trebuie sa iti dai seama singur daca un jucator joaca corect sau nu.si in cazul in care crezi ca aveam wall trebuia sa imi faci ss.asta e inca o dovada ca nu trebuia sa fi primit admin.si in plus dai destroy dupa ce ai dovezi solide ca un jucator are cod..nu asa ca ti s-a parut tie ca trage prin pereti.
Reply
#11
Imi pare rau de situatie, ai unban!
Spor la joc
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#12
Multumesc!
Reply
#13
Marmota e un skonks, amandoi e prastie Big Grin am spus-o. Omul e curat, nu are nimic.
Reply
#14
pffff fi`ti mai atenti prieteni !!! nu luati decizii pripite SmileHuh
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)