Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
...fotbal
#1
vrea cineva de aici sa mearga la un fotbal ?..saptamana viitoare ..cred ca miercuri mai exact ..ceva asa de chill...la agronomie pe sintetic ..daca tot e frumos afara...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#2
primu venit primu servit i'm in!
Reply
#3
daca e in aer liber,ma bag,daca e in sala,negative
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
Reply
#4
+ tanti
dar sigur e miercuri??
Reply
#5
asa ar trebui ..acum mai pun pe cineva sa sune poate scot terenu mai ieftin ..ca omu vrea 100 lei ora si nu vreau sa dau atat..insa o alta posibilitate ar fi alta..
sa mergem in weekend ...tot de la un 4-6 sau 6-8 la agro si sa ne strangem mai multi de pe u-s...
Ps: jucam in aer liber nu in sala
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#6
Pai in weekend ar fi perfect si poate mai devreme ..pe la 1-2 si dupa la o bere, suc etc....
Reply
#7
wii Wrote:Pai in weekend ar fi perfect si poate mai devreme ..pe la 1-2 si dupa la o bere, suc etc....


ca sa mergem in weekend tre sa mearga mai multi de pe server ..
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#8
3 echipe..
Reply
#9
mos craciun(guess) Wrote:3 echipe..


18 oameni ..sau 15 depinde cati suntem ..la 18 vine vreo 12 lei de om iar la 15 in jur de 13,14 lei(dar o sa strangem banii in functie de echipele care le facem acolo ...dam banii pe echipa ca sa nu iasa discutii si sa dam exact cat trebuie)..

vrei sa mergi si tu ?
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#10
daca se organizeaza ceva asa cum trebuie merg...
am fost si data trecutaBig GrinSmile)
Reply
#11
mos craciun(guess) Wrote:daca se organizeaza ceva asa cum trebuie merg...
am fost si data trecutaBig GrinSmile)

pai vreau sa vad cati ati merge sigur si dupa asta fac un calcul ..sa va pot numara sa fim exact ... am fi in jur de 7-8 pana acum
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#12
mai bine faci lista
daca se aduna de 3 echipe ramane asa,daca nu....pe data viitoare
Reply
#13
daca e in cursul saptamanii categoric dupa 6 la mine! Dar in aer liber cred ca ar fi cam frig! Vremea nu mai tine asa cald, miercuri e anuntat cu minus!
Reply
#14
playa Wrote:daca e in cursul saptamanii categoric dupa 6 la mine! Dar in aer liber cred ca ar fi cam frig! Vremea nu mai tine asa cald, miercuri e anuntat cu minus!


pot programa pe weekend daca poti/puteti atunci sa mergeti mai multi ..
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
Reply
#15
daca e in week-end merg sigur eu si cu fratemiu(Selene),..!! dar nu mai tarziu de 4 PM
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)