Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
flash flash flash
#1
flash flash flash...mda...cam de vreo 3 sapt incoa orice tentativa de rush se termina cu FLASH!!deci pe bune..nush ce dreq au patit romanii de cumpara si dau flash in prostieeeeeee..ba il dau prost ba il dau bine..numa flash ...asa ca m-am gandit sa bagam 3 zile, o sapt restrictie la flash..sa vedem si noi cum e sa joci normal cat de cat..nu cu flash ba din stg, ba din dreapta, ba de la teammate, ba de la adversar...

deci..ce ziceti???
Reply
#2
Smile)))) ahhaha rzr ... alb alb ...gri.. mort
alb alb alb.. mort
alb alb mort
alba gri mort.. cam asha joc si eu de vreo 2 saptamani incoace, si nu ar fi fost o problema.. dar am avut cateva zile in are am putut sa joc decent(lag 90-100).. si pacat de alea 2 zile nu am putut sa ma bucur.
Nu putem vb de restrict flash, dar putem face restrict la smoke, mai bine..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#3
Mariane, daca s-ar face restrict la smoke fac rugaciuni pentru tine :lol: :lol: :lol:

Cat despre flash nu sunt de acord...
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#4
toate au rostul lor. E free. Cei cu pricina primesc slay, gag pentru comentarii, kick/ban 1 ora. Zic si eu.
Reply
#5
Sunt in acelasi asentiment cu RZR cu exceptia faptului ca eu dau slay direct la butii care dau fb aiurea prima data iar a doua oara ban !
Oricum nu se mai poate asa !!!
Reply
#6
singura solutie care o vad eu spre imbunatatirea calitatii jocului pe server este favorizarea jucatorilor buni si scoaterea adminilor inapti! Fara suparare sunt cativa admini inapti care acum ori vor posta dupa mine latrand, ori nu vor posta zicand in mintea lor: "ce vrea asta, ce stie playa?" Asta e adevarul avem unii admini inapti de care ne-am atasat si care ne cam sperie jucatorii buni! Parerea mea e ca unul din cei mai apti admini ai serverului nostru este cum ar fi danutzZ, si mai sunt si altii, dar pe el il vad printre cei mai apti.

Asadar, hai sa dam sloturi la jucatori buni, sa scapam de admini inapti ca sa nu ne mai sperie jucatorii buni, si apoi sa vedem daca ne mai punem probleme de flashuri date aiurea!
Reply
#7
scrie lista spre rezolvarea problemei cat mai repede cu putinta in 2 moduri posibile unul fiind cel de mai sus, celalalt mustrare. Romanul stie sa se planga, ii place. Fapte nu vorbe, daca simti ca trebuie facut ceva.
Reply
#8
playa Wrote:singura solutie care o vad eu spre imbunatatirea calitatii jocului pe server este favorizarea jucatorilor buni si scoaterea adminilor inapti! Fara suparare sunt cativa admini inapti care acum ori vor posta dupa mine latrand, ori nu vor posta zicand in mintea lor: "ce vrea asta, ce stie playa?" Asta e adevarul avem unii admini inapti de care ne-am atasat si care ne cam sperie jucatorii buni! Parerea mea e ca unul din cei mai apti admini ai serverului nostru este cum ar fi danutzZ, si mai sunt si altii, dar pe el il vad printre cei mai apti.

Asadar, hai sa dam sloturi la jucatori buni, sa scapam de admini inapti ca sa nu ne mai sperie jucatorii buni, si apoi sa vedem daca ne mai punem probleme de flashuri date aiurea!

N-am nimic personal cu tine , esti un om ok de treaba dar ..


Daca te referi la mine ca am dat un ban gresit asta e mi-am cerut scuze fata de om, e omenesc sa gresesti + ca aseara m-ai facut sp.art , am preferat sa nu-ti raspund cu aceeasi moneda, ci sa-ti arat ca te respect ca asa e frumos. Eu tin sa te contrazic playa nu mai dramatiza atata ca toti suntem inapti, ca nu stim jocu e un server pulbic la urma urmei si nu stiu care din cei care intra din campus sa simtit amenintat cu ban, din cei care intra ii vad des pe evo cosminel zu most wanted si cam atat . E altceva ,in campus jucati de ceva timp impreuna aici e altceva. Nu stiu cum se face pe server e atmosfera placuta toata lumea joaca , cand intri tu toata lumea e degeaba ,tu le faci pe toateSmile si nici unu nu misca.

ps: Si inca un aspect daca tu stai spectator e normal ceilalti admini sa se joace e normal sa dai tu un restart /ban , pentru ca atlfel vezi jocu spectator si altfel il vezi cand te joci.



Si nu cred ca asta e solutia.. in fine!
Reply
#9
asta iar e sufarstar (wakkk) parca e umbra de lacrima, mereu vine cu situatii umede!
Pai eu as putea sa fac rapid bam bam bam ca Gigi si rezolv, dar nu stiu daca is de acord baietii veseli cu visiniu

PS: @wakkk: cine dracu citeste texte asa mari daca scrii in ele chestii personale si te plangi, in loc sa vii cu solutii. Nu am facut postul gandindu-ma la tine, dar mi-a aparut un zambet in coltul gurii si o gaurica in obraz cand am vazut ca postezi, nici nu trebuie sa citesc ca imi dau seama ce ai scris acolo!
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)