Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
fara banel :(
#31
e clara treaba. Trebuie sa ne cumparam alti playeri ca astia is obositi, si ii doare burta. Ce tr1st a fost, imi venea sa radSad, cum sa sutezi si sa ii vina lu marica in cap? Hai nb, sper ca va placut acest meci dragutz, si va-ti distrat.
#32
Sido Wrote:Ikks Cernat si Ghionea sunt depasiti.+ ca nu poti aduce jucatori in varsta si sa ii bagi la echipa nationala.Dc crezi ca nu a jucat Nicu...pt ca e nou...ar fi fost primu meci si Piturca nu a riscat cu el.A riscat cu Codrea...si a pierdut :lol: .Ikks se refera la Daminuta care e din vara la Inter Milano.E un pusti de 16-17 ani de la Timisoara.Iar cel de la Roma e Stoian daca am retinut eu bine.Bine...ca el a mai fost.Si Pit daca stau bine si ma gandesc dar na jucat prea mult.Acum nush pe unde e.Talente avem.Torje,Hora,Dumitru Copil,Ganjoveanu,Barboianu,Luchin,Sarghi,Ciprian Tanase(next Hagi poate chiar mai bun) etc.
Cernat e rezerva la Dinamo kiev,dar Ghionea la 27-28 de ani titular in C.L capitan intr-un meci e depasit Smile))))) mai bine numai ziceai Wink Daminuta si Stoian is de la scoala de fotbal a lui Gica Popescu Wink unul are 18 ani si unul are 19 Wink da bine ai zis de pusti astia cu talent,dar sa nu se piarda in impresii si cluburi Wink multi au fost cu talent si au murit sperante Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#33
eq eu am auzit de la tine k ziceai de un 3-0 cu austria Smile))Smile) Sido Mutu nu a jucat pt k a avut probleme cu genunchiul si trebuie sa se opereze si v-a sta 60 de zile pe bara Wink iar despre Chivu :-j ne vorbeste de patriotism,dar pe el il conduc bani pe care ii ia de la Inter cum sa te antrenezi normal cu echipa de club si la nationala spui k esti inapt asta e de Mutu inca avem nevoie,dar parerea mea k inchizatori si fundasi centrali avem Chivu nu ar mai trebui selectionat dupa gafa pe care a facut-o Smile Romania are jucatori buni,dar cum zice ikks nu se face o selectie potrivita si un prim 11 pe masura Wink cum sa-l bagi pe G.Bucur in teren si sa-l tii pe Marius Niculae rezerva s-a simtit cand a intrat...Max Nicu dupa cate am vazut e un super jucator are un control bun al balonului Wink fata de Banel Smile) as mai putea sa zic multe,dar nu cred k mai are rost Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#34
In concluzi banel a dezamagit pe toata lumea ... incepand de la un simplu suporter al Romaniei pana la ultimul berbec a lui gigi . Era mai bn fara el nu a reusit sa dea o centrare buna in tot meciul!
#35
Pai cat e Piturca antrenor Ghionea nu o sa fie la nationala.Eu ma refeream la presa.Ca iar o sa se dea vina pe ei.Ca nau ajutat nationala :lol: .
#36
vorba lu Ogararu :

daca Romania marca mai multe goluri.... CRED ca ar fi castigat......

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#37
danutzZ Wrote:vorba lu Ogararu :

daca Romania marca mai multe goluri.... CRED ca ar fi castigat......

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ogararu?? eu stiam k alt jucator a zis asta Smile) dar oricum asa e Smile) inca o duma de gen data de becali:"Pt titlul 50% is meritele lui Oli 50% meritele lui M.M,dar cele mai multe merite is ale mele" Smile) gg Romania sper sa fie schimbat Piti si sa vina Razvan Lucescu+M.Lucescu din umbra WinkBig Grin
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#38
H@H@H@ ce spui tu ??
Hagi batela poarta Big Grin Wink nu degeaba a refuzat el Galata .... Wink
#39
+ ca nu stiu daca a-ti observat!
dar Romania fara Mutu si Chivu in teren este egala cu 0

nu e chivu + mutu = adio
#40
Fara Chivu ne descurcam pe ala il intereseaza bani lui Inter Milano,dar de Mutu chiar depindem Wink Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#41
da ce motiv o avut fiorentina sa il retraga pe mutu de la acest meci ( romania -austria ).cica are ceva la genunchi si trebuie operat..stouri de talcioc..mai bine ziceau ca nu vrea sa se faca de ras..oricum romania a fost odata sus..acuma toti cu drogurile si bautura in cap..nai ce face..asta e romaniaa.:-j
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#42
jsT- Wrote:da ce motiv o avut fiorentina sa il retraga pe mutu de la acest meci ( romania -austria ).cica are ceva la genunchi si trebuie operat..stouri de talcioc..mai bine ziceau ca nu vrea sa se faca de ras..oricum romania a fost odata sus..acuma toti cu drogurile si bautura in cap..nai ce face..asta e romaniaa.:-j
pai ce treaba are Fiorentina??Mutu s-a accidentat clar in meciul cu Serbia,s-a vazut k il deranja genunchiul Wink a avut probleme si inainte de meciul cu Franta si trebuia operat,dar a strans din dintii...tot RESPECTUL PT MUTU k a jucat cu probleme in meciul cu Serbia si a incercat sa ajute....Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#43
daca au icredere in Max Nicu si il titularizeaza, il joca ajunge mai mare ca mutu Wink
#44
*A.O.T Manutza* Wrote:daca au icredere in Max Nicu si il titularizeaza, il joca ajunge mai mare ca mutu Wink
mare dreptate ai Wink max nicu in meciul cu austria a atins de 2-3 ori mingea dar s-a vazut k are un control bun al balonului...nuj ce a fost in capul lui Piti
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)