Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
echipe
#1
Ganditi echipe ca sa numai pierdem vremea maine ca sigur intarzie cativa. Care va stiti, faceti niste echipe echilibrate.
#2
eu bodu , eq , rotwayller , playa (daca vine) si spooky

:lol: :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#3
danutzZ Wrote:eu bodu , eq , rotwayller , playa (daca vine) si spooky

:lol: :lol:
bodu e in echipa cu mine Smile)
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#4
mai bine lasam echipele pe maine.daca se vor face acum, va iesi o brambureala Smile maine in 5-10 min is gata echipele.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
deciiii

eu cu sss , eq , rotwayller , spooky si playa (daca vine)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
ala care inchiriaza e mardan cand vine vb sa ii dam banii ..sta si ma borfaie la cap ogramada ...asa imi face saptamanal ..si vor fi care mai intarzie ...iar noi strangem banii pe echipa ..si vine 68 de lei de echipa...ca sa nu mergem la fiecare sa strangem banii ...ca pierzi mult timp ..si te incurci (zic asta ca asa faceam ianinte ..)si stateam vreo 20 min numa sa iau banii de la toti ..asa unu strange banii pt echipa lui rapid ..si pac jucam ..
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#7
echipa mea ....eu , bodu , burlaku ...si inca 3 ..care vad mai tarziu...
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#8
voi stiti mai bine.pe mine nu ma includeti in vreo echipa ca nu joc.vin doar sa va revad.pun bani pt teren.eu voi face galerie cu fetele :lol: :lol:
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#9
darkclan Wrote:voi stiti mai bine.pe mine nu ma includeti in vreo echipa ca nu joc.vin doar sa va revad.pun bani pt teren.eu voi face galerie cu fetele :lol: :lol:
joci cu mine bodu si burlaku daca vrei
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#10
echipa fantastica ...Mircea.Radu , Burlaku , Bodu , Razer , Darkclan , Gogu !!!
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#11
danutzZ

sss

eq

spooky

Bogdanel#P.rosT

rotwayller
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#12
da a 3-a echipa ?!?
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !
#13
care sta in poarta? 8)
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#14
Mircea.Radu Wrote:da a 3-a echipa ?!?


a treia echipa va fi formata din cei care vin si nu au echipa...printre care si eu Smile)
YES, OH MY GOD
#15
n-aveti portar !! haha
Si daca v-am gresit cu ceva, eu va iert !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)