Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
discutii [anu.ro]
#1
aveti ceva de intrebat , de rugat , aici , va rog postati toti membrii [anu.ro]
#2
care si cum vreti sa jucati in campionat? se vor face 2vs2 banuiesc...deci aveti preferinte cu cine sa jukti in echipa? v-ati vb intre voi? sau mai bine zis, participati????
noth!ng Heart u-s
#3
Eu cred ca voi participa cu gestapo..daca se face 2vs2...
#4
Eu vin cu SeDaN.
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#5
sss Wrote:Eu vin cu SeDaN.
SeDaN si mai cum? Joaca pe u-s?
#6
impartim clanul [anu] in mai multe ramuri sa fim mai multi?...sau se face doar o echipa in clanul [anu] iar cine vrea se lipeste altundeva?

eu vreau sa joc in campionat...doar sa fiu anuntat dak joc in anu sau nu....si rugamintea mea este sa fie meciurile in weekenduri....Big Grin de preferat vineri seara sau sambata seara


bafta
#7
facem mai multe echipe din [anu] ca avem de unde !
pe mine care ma alege ?
#8
dj Wrote:facem mai multe echipe din [anu] ca avem de unde !
pe mine care ma alege ?

pai sa fie corect...ar trebuii facuta o tragere la sortz
#9
din [anu] ne ies 25 de echipe :-?? doar sa jukm intre noi ca de unde ink 25 de echipeSmile)
noth!ng Heart u-s
#10
Bun...dar cine se ocupa sa faca tragerea?Ma pot ocupa eu?
Ps:Nu toti din [anu] vor juca dupa cate am inteles...,ar trebui un post cu jucatorii din anu care vor sa participe si de acolo selectam..
#11
aaa da...eu nu joc 2v2...doar 5v5...deci ma puneti pe lista in functie de cum se va face campionatul
#12
acuma nush cat timp va plangeati ca nu sunt juctori acuma va plangeti ca sunt prea multi Smile)
#13
sss Wrote:Eu vin cu SeDaN.


fara "Se" si la sfarsit adauga un "utzZ"
da exact, fara SeDa si pui in fata JaMMi si iese .... :lol:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#14
Din toti membrii [anu] + ceilalti playeri, zic eu ca iesea de un 5vs5 !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
56 de anu, daca se fac 11 echipe e prea bine... ... si cand stai si te gandesti ca sunt doar 5 echipe de 2 inscrise abia...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)