Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
de ce nu ataca televiziunea cei din Republica Moldova ?
#1
nu asa ar fi fost normal?
#2
din cate am inteles romanii nu au voie sa intre in Republica Moldova? :| dau dovada k sunt rasisti . oricum e o porcarie ce fac ei
#3
pai nu are rost sa atace televiziunea.....ca e vai de ea

dar...maine incerc sa trec acolo dar sper ca o sa pot veni inapoi.....la studii....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
man dar trebuie sa arate lumii tot !
#5
dj Wrote:man dar trebuie sa arate lumii tot !


pai arata...emisiuni pt batrani si la radio canta muzica populara....si aia se bat in strada....apropo...aia care au incendiat Parlamentu` sunt tot angajati de comunisti ca sa vada U.E. ca se realizeaza acte de vandalism....e mafie mare....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
Dane ai aruncat cu un chietroi si pt mine? :evil:

Mama lui de voronin
#7
d m XxX Wrote:din cate am inteles romanii nu au voie sa intre in Republica Moldova? :| dau dovada k sunt rasisti . oricum e o porcarie ce fac ei
nush de la ce te-ai luat cu rasismul :|
#8
d m XxX Wrote:din cate am inteles romanii nu au voie sa intre in Republica Moldova? :| dau dovada k sunt rasisti . oricum e o porcarie ce fac ei

N-are treaba cu rasismu. Voronin crede ca romanii au facut/inceput aceasta "revolutie" si de asta, de acum, romanii intra doar cu invitatie speciala de la MAI Moldova (Ministerul Afacerilor Interne al Republicii Moldova)
#9
DjBOBO Wrote:Dane ai aruncat cu un chietroi si pt mine? :evil:

Mama lui de voronin


nu :lol: ca e inchis pe acolo.sta politia =D

acuma le trebe 26 de milioane sa faca Parlamentu
oricum totul a fost aranjat de comunisti.au fost platiti ceva oameni care stiau dinainte planul Parlamentului , de asta politia nu le facea nimica...si e practic imposibil ca in 2-3 minute sa gasesti iesirea spre acoperis la o cladire de 4 etaje.ei stiau totul dinainte.ma refer la aia care au pus steagul Romaniei si cel al U.E. pe cladire

la intrarea in Moldova am stat vreo 25 de minute la interogatoriu la seful vamii moldovenesti :roll: imi punea intrebari comuniste...daca nu ma duc sa arunc cu pietre...daca nu`s impotriva partidului....bla bla..... :oops:
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#10
Treaba e asa....Oameni au iesit in strada,dar lideri opozitiei nu isi asuma riscuri pt ca Voronin e nasul lor Wink eu mi-as dori sa ne unim cu sora noastra,dar slabe sanse Smile Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#11
pff ... saraci moldoveni .. :roll: .. unde e Osama Ben Laden cand ai nevoie de el doamne .. :lol:
Sunt vorbe de căcat , le aud in fiecare zi !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)