Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
de ce ban ?
#1
nick : ESCU
tocmai am luat ban pe server , vreau si o dovada , un demo , o parere al altui admin etc , ms



[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin CS.U-S.RO [forum.u-s.ro].
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : ESCU
[AMXBans] Reason : ' Game Destroyer '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 12246973 '
[AMXBans] Your IP : ' 79.112.70.101 '
[AMXBans] ===============================================
Reply
#2
Nu stii cine era pe sv admin? Daca nu raspunde nimeni ti-l scot eu!
Reply
#3
habar nu am , mi-am luat instant destroy cred , probabil ma urmarea cineva si a cconsiderat in mintea lui ca sunt blindat
!!
Reply
#4
Am jucat si eu cu ESCU si era in regula cu toate ca la inceput l-am suspectat si eu putin, ca parca prea juca bine. Smile) Pe urma m-am linistit mai ales ca am vazut ca are si steam. Big Grin
Reply
#5
De ar vizita adminii mai des forumu...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#6
faza e ca daca ma supar iau logourile la puricat si mi-l sparg pe ala de a dat destroy la steam! Cat de inapt sa fii sa dai destroy la steam?
Reply
#7
Gruupy a dat ban...sau gruudy cum il cheama...admin suspendat o saptamana pentru destroy dat la steam. Dc sa dai destroy la steam? Hai ca scot si banul. Escu add pe steam la id ywlyws. Cred ca ne stim...ai jucat in tudor?
Reply
#8
Dar era codat de a primit destroy ? Nu cred ca s-a dat fara motiv ...
Reply
#9
escu nu e din tudor. si a primit destroy pentru trage pe piept si da head. ia demourile de la hltv si te uita. sunt atatia in tudor care joaca bine si cand zic ca bine ma refer la ff bine si nu cred ca nimeni care trage pe piept se duce head . indiferent de decizia voastra eu o voi respecta Smile
Reply
#10
Orice ar fi nu se da destroy la steam! Se da ban si nu mai intra in veci! Voi nu stiti nici acum ca destroy e pt ipuri dinamice si non steam?
Reply
#11
Am jucat vreo jumatate de ora cu el si am observat ca juca bine , dar o sa fiu atent si la ceea ce a zis gruudy.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#12
Sunteti paranoia tare, macar ai vazut stats sa vezi unde trage mai mult? evident ca nu, ai luat asa la ochi cum consideri tu
http://bans.u-s.ro/stats/player.php?id=30281 convinge te si verifica ti banuielile
13% head, 11% chest, 36% left arm
Va sfatuiesc sa mai vizitati profilu fiecarui jucator cand aveti astfel e banuieli.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#13
se numeste recul si normal ca atunci cand tragi piept se ridica tinta si la cap , si da am jucat si in tudor acum multi ani cand LTV_ul era un trend Smile

Si asa ca fapt divers ,serverul mi-a fost recomandat de alex aka RZR(but oricum cu 3-2 lui ca atata stie haha) , suntem prieteni in viata de zi cu zi , va puteti lamuri de la el cum sta treaba
Reply
#14
escu lasa user si pass mie sau lui verde pe pm sa-ti dau slot si votemap... asha nu o sa ami ai probleme.. o sa stie toti ca esti "de al nostru".
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)