Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
da cu p1ngu ce-ai avut ma ?
#1
Continut:
- adminul de la care ai primit ban
kento
- reason ???????????????
- dovezi http://imgur.com/E9zfd,Au6Ku,tFvEF#0
- cum te aperi
pai ca sa ma apar trebuie sa stiu de ce mi-a dat destroy :lol: ...ba si doar am zis ca nu mai intru aici dar mi-e simpatic dj ..daca are demo ,cum ar fi si normal,as vrea playa(dc mai e pe aici) sa-si dea cu parerea ceilalti sa se abtina...
Respect !

PS
"Eu unu m-am saturat sa vad zilnic playeri maziliti de admini, care incep sa devina incompententi! Scoteti-le destroy'u, ca deja o sa jucam 4 vs 4 !. Si m-am mai saturat sa le explic playerilor, sa fie calmi si sa aiba rabdare!."
by wakkkK
:roll: :roll: :roll:
#2
cu stima si respect , bine ai venit pe forum , scuze ca ai primit destroy nefondat !
vreau un demo sau ceva de genu !
daca ai un steam id , lasa-l cu postreply si faci o cerere de slot sa se stie ca esti tu !
#3
cred k e primul destroy dat de mine nefondat...si prima data knd ma insel...eram cu castile pe cap...dar tu pre stiai peretii...demo nu mai am pentru k am luat si eu destroy pe un serv...implicit pus steam din nou si alte alea...

in consecinta nu am demo...suport consecintele...

skz pt incovenient si in continuare e decizia voastra ce faceti in legature cu mine,si cu adminul meu...
#4
Eram si eu langa kento cand si-a luat destroy pe alt sv si a trebuit sa reinstaleze steam.Nu cred ca mai are demo'ul.
nu fi trist ca s-a terminat...bucura-te ca s-a intamplat..(by sss)

http://myconsult.info/

http://anu.ro/
#5
kento Wrote:cred k e primul destroy dat de mine nefondat...si prima data knd ma insel...eram cu castile pe cap...dar tu pre stiai peretii...demo nu mai am pentru k am luat si eu destroy pe un serv...implicit pus steam din nou si alte alea...

in consecinta nu am demo...suport consecintele...

skz pt incovenient si in continuare e decizia voastra ce faceti in legature cu mine,si cu adminul meu...

pai de ce ai dat destroy atunci ? de nervi ca ai luat si tu la randul tau ? Confusedhock:
sunteti sv cu cele mai multe destroy-uri..ai dat banuiesc pentru silent nu ? toti ma acuza de asta ...am jucat odata cu nickul ursu aici iau destroy (normal Sad ) ) de la smantan....(?) si toti ca am silent cat casa..a venit playa de i-a linistit ...
iti spun, eu n-am avut nimic si nu o sa am nimic ..joc de placere si incerc sa evoluez cat se poate
HL
#6
destroy am luat dupa ce ti-am dat tie..nu te acuzam de silent ci de wall...
in fine greseala mea...las pe ceilalti sa judece si sa faca ce cred ei mai bine...
o zi buna !
HF&GL!
#7
kento Wrote:destroy am luat dupa ce ti-am dat tie..nu te acuzam de silent ci de wall...
in fine greseala mea...las pe ceilalti sa judece si sa faca ce cred ei mai bine...
o zi buna !
HF&GL!
o greseala recunoscuta e pe jumatate iertata...dar la wall nu se da destroy ca nu poti sti sigur daca are wall decat daca playerul e prea but,cei cu experienta stiu ei cum sa se orienteze ...poze si banul de rigoare daca este cazu..ai vazut din poze nu aveam wall ...eu as da destroy numai la un aim evident
bft !!!
#8
ihaaa, deci tu eşti ursu ,of of ntz ntz


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)