Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cunun - pe 25 august!!!
#1
cunun - pe 25 august, cine vrea sa vina, sunteti invitati....facem unnu cs, dupa dansul miresei Smile)))))
nunta va avea loc in botosani..
dj poate nu ai nik si poti veni..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#2
sa fie cu noroc...daca is in tara...vin Big Grin iau calasnicovu si vin
noth!ng Heart u-s
#3
o sa fiu in tara, poate venim un grupulet din iasi doar asa sa te salutam! Tinem legatura, mai este pana atunci!
#4
apoi nah.. eu anunt din timp.. ca, cu voi, trebuie cu jumatate de an inainte...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#5
in cazul meu nu, daca nu o sa fiu plecat la mare sau nu stiu unde si o sa fiu in iasi, vin sigur Big Grin
#6
ooo sa fie intr-un ceas bun !
cu finii sa va invechiti cu altii sa va innoiti !
bafta !
daca nu am nik venim toti 3 !
#7
sper sa fiu acasa pe 25 august. Tinem legatura! Sa fie intr-un ceas bun, felicitari! Big Grin
#8
Sa-ti traiasca NASULE si la cat mai multi fini ! Ai grija ca doar odata vede nasu ... Big Grin !
#9
daca am sa pot, am sa vin..multumesc mult pentru invitatie.. de asemenea, as dori sa aduc si cativa admini/jucatori daca se poate Big Grin
#10
rzr sa rezervi un loc in masina si pt mine, ca s-ar putea pana la vara sa ii dau masina prietenei!
#11
RZR Wrote:daca am sa pot, am sa vin..multumesc mult pentru invitatie.. de asemenea, as dori sa aduc si cativa admini/jucatori daca se poate Big Grin
+1 la tine-n gandacBig Grin
#12
wow..usurel baieti Smile)) wakk tu ai masina! si playa are, da el are o scuza!
#13
+1 si numai eu la furat mireasa. iti dau voie sa-mi dai poze cu ea ca sa fie mai palpitant.
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
#14
Catalin Wrote:+1 si numai eu la furat mireasa. iti dau voie sa-mi dai poze cu ea ca sa fie mai palpitant.
deci nu concep eu nas fara jar si catalin(+ doamna catalin, care nu o cunosc).... deci nu concep.. asha ca vedeti cu concediile.. eu am bilete de avion pe 17 august..
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)