Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cum sa fie lume?
#1
cum sa fie lume pe server knd avem niste admini inapti?

uitativa ce harti is...intra un ratat...pune alta harta..schimba timelimit si iasa...dupaia iasa toata lumea si ramane serveru gol...cum draq vreti sa se joace pe server?

aceeasi sitiuatie si pe cel de steam si pe cel de no-steam

ganditi mah k de aia aveti cap...nu sa va ploua in gura
dak este un singur admin pe server...inainte sa iesi pune naibii un timelimit 0 si pune fy_snow...sau ii prea greu sa realizez k dak iesi dupa un tp se schimba harta si nu are cine sa o schimbe inapoi si lumea iasa

inainte sa iesi..amx_map fy_snow si amx_cvar mp_timelimit 0
dak nu dativa demisia k oriqm nu prea vad k faceti mare branza pt a mentine lumea pe server
stiti numa sa puneti ce harti aveti voi chef sa jucati...dati kick la oricine va face..sau aveti impresia k va ingana putin si knd va plictisiti iesiti si serveru ramane in voia lu d-zeu

bafta
#2
total de acord cu evolveSmile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#3
pai asa fac ^^
ieri la ora 1 am pus snow si timelimit 0
ar trebui toti sa faca
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
Pai specifica si acei admini poate se vor schimba , dar daca iti pasa atat de mult de server de ce nu intri 2min sa joci o runda si sa intrebi ce harta vor ? Sunt multe de spus dar toate la timpul lor
#5
Da evolve te rog in primu rand cu expresia " mare branza " sa te uiti un pic la datele mele ... si chestia asta o fac de mai bine de juma de an la ceea ce zici tu ... dar daca sunt acesti admini care le place sa isi bage si ei nasu pe unde nu le fierbe oala ... asta este ... vad ca sunt avansari de peste noapte la unii admini ... si cred ca ar trebui macar facute cateva reguli cum era inainte ... Vai ai intrat pe srv Saluti daca se cere sa se schimbe harta si adminu ii Spec ... il intrebi ce o mai fost inainte ( chiar daca ii spec .... poate urmareste pe careva sau poate fumeaza o tigara ) si pe urma intrebi playerii ce o fost inainte .... si tra la la ... dar multi se baga in seama si asta este ... ca la cat stau eu pe srv nu numai 1 data am patit ca sa intre altii si sa schimbe ce le place sau ce le-a zis pretenu pe Mess .... asa ca eu is satul .



P.S.
parerea mea ca nu toti jucatorii care erau inainte de aa se schimba adresa de ip ... au rebagat iar la fav srv-ul ... ci ei il vad " not responding " parerea mea ca daca punem iar acel ip vechi la srv va intra lumea iar si va fi iar plin srv-ul .... o parere




Hf!
Tk!
#6
asta e , mai sunt admini care nu stiu !

cine este prins , warn !
#7
no priviti...iara o fi umblat vreun 'spart' scuzati limbajul pe steam server...si iara is harti dealea de 'joaca' lumea pe ele

cui sai fac cerere de admin pt steam server?..k eu ma enervez si numa knd vad k is harti tampite si nui lume
makr sa schimb harti si timelimit...k oriqm pana dupa bac nu am tp sa joc Big Grin

bafta
#8
Ma scuzi Evo da eu ma ocupam si cu Playa de schimbat si de grija pe srv .. dar am avut probleme tehnice cu pc-ul si nu mai am absolut nimic in pc ... abia am gasit o varianta acceptabila de Cs non-steam .. maine imi inst Steamu si am sa umblu eu sa fie harti ok si timpul regulat Big Grin nu intelegeti prostii




Hf!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)