Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cu ce am gresit?
#1
..Ghost mi-a spus k.4.k.4 ca orice admin ma vede sa imi dea destroy .. cu ce am gresit? eram pe srv si am spus de meciul romania vs norvegia cs iar tu ai dat say all : linkul catre meci iar dupa ... sbn ma intrebat care e linkul ca nu stia si ne-am pus spec si am dat pe sayteam ..unde trebuie sa intre.. iar dupa am plecat la meci. nu vad unde e greseala de trebuie sa iau destroy!
#2
am aflat ce s-a intamplat !
tu l-ai intrebat pe gh0st , daca ai voie sa spui unde se tine meciul de pgl !
el a zis NU !
o zi buna !


Nu inseamna NU !
#3
scuze ca ma bag , dar si ghost a scris mare cu alb despre meci..
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
danutzZ Wrote:scuze ca ma bag , dar si ghost a scris mare cu alb despre meci..
foarte adevarat,... nu am nimic ... cu nimeni.. mai ales ca nu e vorba de reclama.. e vb pt lipsa de respect fata de mine... ma intrebat baiatu respectiv..
-gh0st, pot sa scriu situl?
- eu zic nu, nu poti..
- el da situl si zice sorry gh0st... .. in acest caz.. si mie imi parte rau... chiar.. nu e minciuna.. nu cred ca a fost cu mine la prasit la C.A.P la practica agricola... have a nice fucking day...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#5
pana la el , nimeni nu m-a deranjat cu reclama la un cac,at de meci imputit !
aici la mine pe calculator nu stau doar eu , mai sta si fiica-mea si nevasta-mea !
chiar trebuie sa justificam anumite lucruri care se fac si altele care nu se fac?
#6
gh0st Wrote:
danutzZ Wrote:scuze ca ma bag , dar si ghost a scris mare cu alb despre meci..
foarte adevarat,... nu am nimic ... cu nimeni.. mai ales ca nu e vorba de reclama.. e vb pt lipsa de respect fata de mine... ma intrebat baiatu respectiv..
-gh0st, pot sa scriu situl?
- eu zic nu, nu poti..
- el da situl si zice sorry gh0st... .. in acest caz.. si mie imi parte rau... chiar.. nu e minciuna.. nu cred ca a fost cu mine la prasit la C.A.P la practica agricola... have a nice fucking day...


aaaa.asta e altceva.avand in vedere ca stie cine esti , cred ca merita pedepsit
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#7
Hai sa nu uitam sa iertam! E un jucator constant si de treaba, lumea mai greseste, lumea mai iarta!
#8
Ba gabi,ma dezamagesti! Daca erai baiat destept si cu capu pe umeri, iti cereai scuze de la gh0st ,nu faceai niciun topic inutil!!!!


Totusi te astept la intalnire sambata Smile vreau sa te cunosc personal, mi-ai starnit interesu



Cat despre starea ta aici, m-as bucura daca marian te-ar lasa, insa e decizia lui... !


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)