Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cs.u-s.ro publicitate !!!
#1
eu pun 2 lei pt ideea cu pimul, ne vedem la bere si facem cheta. cine le distribuie? prin scoli, licee, (facultati nu cred)?
#2
cam asa ar arata o foaie trasa la pim, daca tragem numai de 2lei ar iesii ffff multe biletele

binenteles ca trebuie scris altfel, nici chiar asa simplu(trebuie mentionat ca e counter strike 1.6),ce am facut eu a fost ca idee sa demonstrez ca e fff ieftin Wink

[Image: CSU-SRO.jpg]
#3
redirecturi
#4
de acord cu joker !
chiar daca e mititel dar imi place cum gandeste !
#5
ce publicitate visati frate? eu in fiecare zi primesc prin centrul muresului pliante cu reclame la tot felul de tampenii care le arunc la primul cos de gunoi . faceti careva redirecturi , eu tin nonstop 5 zile din saptamana.
#6
protocol 47 + 48 si apoi faceti reclama, asta e adevarul nu stiu ce sa zic :|
#7
unlag, protocol 47+48 si pluginu cu slay la bhop scos
cam astea ar fi...ca dupa aia ne descurcam noi
@ cata fa chestia asta sa vedem rezultatele Wink
¡¿ɟʇʍ 'uʍop ǝpısdn ɯ,ı

[Image: 30111.gif] [Image: 1947.gif]
[Image: supernatural.gif] [Image: 2982.png]
#8
si dupa cum se stie....niciodata nu se v-a intampla asta Big Grin
#9
de acord cu propunerea lui joker insa trebuia sa incepem sa jucam harti mai mari dak vrem sa strangem playeri... (parerea mea). eu de fiecare data cand vad oameni mai multi pe server pun de_aztec fun_allinone cs_militia de_train(mai rar) cs_assault dar mai sunt harti mari k nu sunt pe server.... fy_anywere.... merge si fy_bikyni sau cv de genu + sper sa nu-mi iau warn dar tre sa scapam cumva de lag
#10
ca sa mearga bine treaba trebe asha:
1.PROTOCOL 48 CLAR!!
2.rezolvarea problemei lagului
3.redirecturi(la 30 de redirecturi pe un sg calc e IMPOSIBIL sa nu aduci jucatori)
#11
redirectele is baza
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#12
de mult timp se pomeneste pe forum de aceste redirecturi..cred ca ar trebui sa trecem la treaba.eu nu prea stiu cum se procedeaza.dar daca imi explicati , pun si eu umarul
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)