Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cine e wasd ?
#1
eram in echipa cu wasd ,si a dat un flash aiurea , si i am zis stii sa dai un flash bun ? si a zis taci fmm lesinat ma rog ,i am zis si eu bai cand jucam eu pe server tu te incaltai cu fesu si nu stiu ce i am mai zis ,si mi a dat ban ..in schimb lui nu i da nimeni ca el e admin.
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#2
wasd e admin pe server si totodata un prieten de-al meu. (sta vizavi de mine). In fine pentru un flash nu cred ca trebuia sa faci atata tam-tam. Plus ca si tu ai inceput cu expresii de genu' "cand jucam eu tu erai mic copil". Acum poate si el a exagerat putin, dar am vazut ca ti-a dat ban doar 30 de min deci nu-i chiar atat de mult. Poate mai mult ca sa te "racoresti" putin. Big Grin
#3
bai adrian copilu el m a injurat primu si tot el imi da ban , si numai pot eu de prietenia voastra ? da i am zis asa si nu cred ca i am zis degeaba ,i am zis cand jucam eu pe serveru asta tu te incaltai cu fesu si chiar asa e ,ce vrei sa ii zic , i am zis adevarul si nu te mai baga prietene care esti , A gresit ,sa plateasca.
Banii fac pamantul sa se-nvarta..
#4
Lasa ip de unban Sure.
Wildchild, ma indoiesc ca wasd va intra pe forum asa ca transmite-i sa fie mai diplomat si sa nu mai intre in discutii cat sa actioneze gresit. Va fi in defavoarea sa cat si a serverului.
Nu aduce nimic bun asa.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
Sau mai bine transmite-i ca m-as lua de adminul lui! Magarie totala asta!

A ramas cu slot! Nici un admin nu e printzul acestui server!
#6
Sure lasa-ma cu manelele tale ca nu ascult asa ceva. Vroiam sa-ti dau de inteles ca il cunosc foarte bine pe om si ca nu ti-ar fi dat ban degeaba. Cum am mai spus mai sus poate ca si el a exagerat putin cand ti-a dat banul. In fine eu nu eram pe server in momentul ala ca sa stiu cum a avut loc discutia asa ca aici ma abtin.
Oricum decizia a fost vad ca deja luata deci nu prea mai are asa mare importanta. VerDe am sa-i transmit mesajul tau. Wink
#7
Decizia a fost scurta si logica: dupa ce ca serverul nu are asa multi jucatori, adminii se mai kk si pe ei.
Repet de 1 milion de ori: nu mai alungati jucatorii de pe server, fiti admini de treaba ca altfel serverul o sa ramana gol in continuare!
#8
Nu vreau sa intru prea mult in detalii,am auzit ca se vorbeste pe aici despre mine si atunci sunt nevoit sa fac cateva precizari.In primul rand prietene cand jucai tu pe serverul asta eu jucam prin pgl prin nush ce divizie,asta ca o paranteza ca vad ca tot te caci pe tine cu treaba asta.Si ca sa clarific si faza cu flashu,deci eu am dat flashu bine dar daca tu nu prea stii jocul normal ca ai intrat in el,daca il scapam sau aruncam gresit crede-ma ca nu imi era greu sa recunosc.Apoi ai inceput cu harfe din alea ca nu stii sa dai un flash ca esti si tu admin de 2 zile plm,eu ti-am zis sa taci in plm si ai inceput sa imi povesteti de cand joci tu pe server si eu ma incaltam cu fesu`.Enervat fiind te-am injura, apoi si tu pe mine,dupa care ti-am dat un 30 de minute sa fumezi o tigara.Vrei sa platesc?cat vrei nebunule 1000 Euro.....hahahahahahaha.
Verde cu tine am jucat de cateva ori pe server si nu cred ca am avut vreun conflict cu cineva.Jammin daca tu crezi ca stau in adminul ala te inseli,chiar te rog sa imi stergi de tot accesul.Multumesc.

P.S. Paunikes chiar nu era nevoie sa te certi cu oamenii pe aici pentru o prostie.( ai o bere de la mine =)) )
Asta e primul si ultimul meu post,nu vreau si nu imi place sa stau sa ma balacaresc pe aici.Numai bine!
#9
wtfyayoye topic closed.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)