Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ceva decat altceva:)
#1
dupa cum am observat in seara asta, ca si in multe alte seri, cs_assault este o mapa de tero, mai mult ca sigur. insa eu vreau sa schimb acest mic inconvenient in favoarea ct. de ce?? pentru ca vreau sa dovedesc ca se poate ca echipa ct sa castige nu o data, sau de 2,4,5 ori, ci mai multe ori LA SCOR!, impotriva tero-urilor de pe harta.

asa ca propun ca cei ce vor sa se bage la un mic "[clan]" sa se inscrie in topicul clanuri sub numele de [we_win]nume

precizez ca cei ce or sa joace alaturi de echipa ct, vor trebui sa aiba un cont de skype pentru a facilita o mai buna conversatie int-o echipa respectiva.

probabil unii dintre voi va intrebati de ce?
pai.. e f. simplu... vreau ca sa castig si eu macar de 2,3 ori cu o echipa, nu neaparat pro, pe assault ca fiind tero. Smile

macar asa mai stimulam pe unii ca sa le vina mintea la cap si sa se gandeasca de 2 sau de 3 ori inainte de a face vre-o miscare gresita (gen sa se arun ce kamikaze, SA DEA UN HE SAU FB SI SA NE DIVULGE LOCATIA sau altele etc etc.....)


nu vreau sa creez nush ce cult, organizatie, etc sau nush ce prostii din topic-ul asta.
vreau doar niste oameni capabili de cs, cu mintea "on road"ca sa zic asa si care vor sa demonstreze ca , lucrand ca o echipa, cs_assault nu este doar harta de tero, asa cum cred multi dintre noi credem Smile


cei ce vor sa se inscrie sa dea un mic reply aici Smile
Reply
#2
vrei sa castigi ce cs_assault ca fiind tero? Si ce e greu in asta? :lol:
Reply
#3
pai si ce rezolvi? In conditii normale , cu echipele echilibrate,cs assault e mapa de tero , la fel ca bose , cs estate etc. Normal ca daca va adunati aia buni la ct si mai vb si pe skype o sa bateti.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)