Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere unban RazvanelTM
#1
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin Vally.
[AMXBans] There are 992 weeks , 10 hours , 40 minutes and 27 seconds left of your ban.
[AMXBans] Banned Nickname : RazvanelTM
[AMXBans] Reason : ' silent-aim '
[AMXBans] You can complain about your ban @ forum.u-s.ro
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_ID_LAN '
[AMXBans] Your IP : ' 89.33.119.58 '
[AMXBans] ========================================

Rog pe adminul Vally sa vina cu dovada cum ca aveam silent aim.
#2
imediat, dupa ce apare demoul
#3
Unban done. M-am uitat pe demo inainte sa intre vally spectator, a avut de cateva ori cate doi oponenti unu langa altul nu am vazut nici un silent aim. A intrat vally spectator a dat si el 3 capuri de aproape gata silent aim.

edit: La urmatoarea abatere out Vally
#4
Multumesc frumos,cu stima si respect RazvanelTM.
#5
omul e paralel dar rupe capetele, la min 25 tragea in tot ce vedea, uitati-va cum i se plimba gloantele pe langa capu lu ala care vine de pe scara; min 32 iar mare castana care mi-o da. el din 15 killuri 13 le are hs, nu-mi explic cum da el asa capuri daca nu stie sa mearga pe harta
#6
Bine mai: silent aim la reason si da capuri? Am inteles. Topic closed! Am pierdut vremea degeaba.
#7
Topic redeschis la cererea lui Vally
#8
Puneti un link cu demo-ul?
#9
http://bans.u-s.ro/HLTV/10-09-13/ ala de la 12:05
#10
M-am uitat si eu la demo si sincer nu mi s-a parut nimic suspect. Poate doar atunci cand ia dat hs lui Bogdanell sa zicem, dar nici asa nu-i ceva concludent. Din punctul meu de vedere e "curat".
#11
Jammin si Wildchild zic ca Razvanel e curat. Inca o parere de admin si stabilim deznodamantul acestui BAN.
Vally imi pare rau daca va trebui sa iei urma lui CeE? si onighto.
Toti vedeti numai silent aim. De la atatea feluri de coduri ati devenit paranoia. Fiti mai precauti.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#12
E curat,nu am vazut pe demo decat cum joaca jammin,razvanel a prins buti,si a avut mare bulan
Vally in primele 2 runde ale tale ,i-ai dat cap fara nici o problema,acuma nah,voi stiti ce si cum
Asa pierdem playerii mai bunicei cu care poti schimba o vorba si ramanem cu rusii si cu butii,care doar injura si se misca din sageti Angry
#13
daca iti zic ca l-am mirosit, are ceva, o sa iasa la iveala intr-un tarziu, genu lui o sa vada ca ii merge si o sa apeleze la ceva mai bun, o sa vedeti
#14
Nu imi plac oamenii care nu isi recunosc greselile
#15
Majoritatea a decis ca Razvanel e curat. Vally admin suspendat 1 sapt.
Razvanel unban.
PS sunteti speriati daca cineva va ia si aplicati motivu silent aim ului. Fiti mai precauti. Mai vizionati niste tutoriale pe youtube de silent aim si no-recoil.
TC.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)