Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere unban
#1
- adminul de la care ai primit ban: nu stiu . era doar unu pe server ceva cu d .
- reason ca aveam aim
- dovezi nu am dovezi mi-o dat destroy + ban
- cum te aperi? adu argumente solide .: nu mi-o facut nici screenshoot nici nimic .. eu un admin care sufera grav ..era o gramada de lume pe server care o vazut ce fel jucam.
- concluzia : vreau sa imi scoata banu . si bulangiu ala sa fie sanctionat ca mi-o stricat steamu si eu nu il instalez cand vrea capu lui ala patrat.
#2
Am tinut cu tine pana la ultimul rand cand ai inceput sa insulti! Adminul care ti-a dat ban daca nu posteaza demo cu tine inainte sa iti dea ban v-a fi sanctionat, dar tu baiete ar trebui sa vorbesti mai frumos cand postezi pe forumul nostru.
#3
Pai cum sa nu vb urat daca e un admin incapabil ?
#4
Tzaga. Wrote:- adminul de la care ai primit ban: nu stiu . era doar unu pe server ceva cu d .
- reason ca aveam aim
- dovezi nu am dovezi mi-o dat destroy + ban
- cum te aperi? adu argumente solide .: nu mi-o facut nici screenshoot nici nimic .. eu un admin care sufera grav ..era o gramada de lume pe server care o vazut ce fel jucam.
- concluzia : vreau sa imi scoata banu . si bulangiu ala sa fie sanctionat ca mi-o stricat steamu si eu nu il instalez cand vrea capu lui ala patrat.

Mai cap patrat si bulangiu, pe deasupra. Ti-am dat destroy pentru aim nesimtit, ai dat 3 hd din intoarcere la 360 de grade ! De unde stii pt ce ti-am dat eu destroy ? pentru ca jucai cu el .Destroy-ul ti l-am dat zilele trecute, pe train din cate imi aduc aminte.

Nu tin demo-uri mai mult de 48 de ore. Daca necesit sa fiu sanctionat, nu este nici o problema, asa cum l-am prins 1 data, il voi mai prinde 1 data !
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#5
Bun venit pe forum.
Tin sa merg pe mana lui Dark, plus daca faci cererea de unban cu mult dupa cele intamplate, domnul Tzaga, taie din credibilitate.
Vocabularul tau lasa de dorit deci in concluzie mult succes cu alte lucruri. Topic closed.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#6
BUSTED :mrgreen:


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)