Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere unban
#1
admin : Simplu
motiv : ss facut

argumnente: i le trimit pe mail si el imi da ban inainte sa l primeasca!!!!
concluzia: faceti un forum unde sa invete lumea sa admineze!!!

[img]file:///D:/jocuri/instalate/steam/steamapps/puiu_mzq/counter-strike/cstrike/de_nuke0001.bmp[/img]
[img]file:///D:/jocuri/instalate/steam/steamapps/puiu_mzq/counter-strike/cstrike/de_nuke0002.bmp[/img]
#2
I-am facut 3 poze, dupa care i-am dat id de mess sa-mi dea pozele. A intarziat mai mult de 5 min, asa ca i-am dat ban.
#3
fa upload pe http://imageshack.us/ apoi le pui pe forum...
#4
aste-a sunt pozele pe care le-am primit pe mail, dar la 10 minute dupa...poze p rar
#5
p este un coleg din campus...joaca bine omu nu are nimic,bag mana-n foc...a fost si la ltv...nu va inteleg cu astea 5 min la poze...dak ati sti km merge neetu in campus nu ati face asa...
#6
nustiu cum va merge netu in campus, momentan nu am avut ocazia sa-l incerc, dar 5 minute zic eu ca sunt de ajuns.
#7
nu e codat p^.
#8
am scos banul!
#9
va rog sa scoteti toate banurile care sunt date pana acu, daca tot scoatem lui p, v,h,u,w,g,e,f,y,u,w,f,g.... sau ami stiu eu ce litere cunoasteti voi.
Ideea este de ordine disciplina si bun simt. Daca adminul a avut bunavointa sa piarda din timpul lui sa-i faca poze etc.. si el sa aiba bunavointa sa dea alea 3 kkt-uri de poze...

cam despre asta e vorba..adik un copchil de 8 ani poate nu stie de unde sa ia pozele alea..dar la varsta lui p-caciula...
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
#10
pai ^p a trimis pozele pe mail lui , un mail poate ajunge repede si poate ajunge si mai greu , ca credema cu netul din campus nu le poti trimite asa pe mess .
#11
in campus ai net cu 15 kilo, nu merge transferul pe messenger, nu ai ce face. p^. e unul din participantii la LTV. Joaca pe server de ceva vreme, a jucat cu mai multi admini, a jucat si cu mine, nu inteleg cum se nimereste cate un adminash sa i se nazara asa deodata ca ala e codat! Jucati mai des sa cunoasteti si voi jucatorii care joaca mai des ca voi!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)