Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 4 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere steam
#16
PR0 !!!
Reply
#17
brunetule, sa fi ironic si contradictoriu cum esti tu mereu se spune ca e o dovada de inteligenta, cel putin in cazul ironiei, insa cand vine vorba de tine nu pot spune decat ca nu prea-ti iese si pari un dezaxat mintal... chiar nu inteleg de ce mereu tre sa fi tu ala cu, curu'n sus, frustratule!


*ai Pro dupa ce faci alea200 de ore din partea mea okapi.
Reply
#18
bans.u-s.ro a fost oprit...am dreptate??
Pentru toti ceilalti...200h le-am facut de ceva timp...dar nu pot dovedi din cauza site-ului.verificati si voi. Bafta.
Reply
#19
Si daca am ip rotabil? Conteaza?

Si daca am ip rotabil? Conteaza?
Reply
#20
nu sa blocat bans.u-s.ro/stats, contra, cei care primesc steam ar trebui sa fie putin peste nivelul serverului, iar tu nu esti.
Reply
#21
adica ce vrei sa zici sklembar??
Reply
#22
https://www.facebook.com/csusro
Ia fa rost de 10 like-uri si ai pro si de la mine.
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#23
(09-08-2013, 12:42 AM)okapii Wrote: bans.u-s.ro a fost oprit...am dreptate??
Pentru toti ceilalti...200h le-am facut de ceva timp...dar nu pot dovedi din cauza site-ului.verificati si voi. Bafta.

(09-10-2013, 08:06 PM)sKlembar Wrote: nu sa blocat bans.u-s.ro/stats, contra, cei care primesc steam ar trebui sa fie putin peste nivelul serverului, iar tu nu esti.

pe 8-9 a fost o problema parca intr-adevar... are dreptate, datorita postului lui okapii am observat si am rezolvat insa statisticile din ziua respectiva le-am cam pierdut
Reply
#24
am revenit ptr cererea steam... ..mentionez ca in ultima vreme nu prea am mai intrat pe sv...din cauza ca am scoala si nu am timp de cs...dar asta nu inseamna ca am parasit sv-ul
Reply
#25
De la mine ai PRO. Bafta !
Reply
#26
contra.
Reply
#27
ghost poti da si tu un mesaj la topicul meu pro/contra??
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)