Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere steam
#16
pai nu prea ai inteles..el joaca de pe steamul altuia...deci el are nevoie nu alabala.Wink)
#17
amis Wrote:
Gestapo.HD Wrote:"cerere steam

abalala


Tue Nov 22, 2011 11:26 am"

Ai vandut steamul cu 25 lei pana la urma ?Big Grin

ala era alabala dak te uitai cu atentie.

abalala... acelasi user Big Grin
[Image: bielik03_VFor_Vendetta.jpg]
Ideas are bulletproof.
#18
corect acelasi user Gestapo...dar unde ai vazut tu ca in precedenta cerere i sa acordat steam...el a venit si a zis ca facut rost de steam si ca nu mai este valabila cererea.
#19
Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: Confusedhock: STOP!!! cla, ziceai k abalala si alabala sunt veri...acum e unu si acelasi??? k dak e unu si acelasi, nu ia nici steam, si nu ramane nici cu admin...din cate stiu eu, clonele de conturi, nu is permise...
noth!ng Heart u-s
#20
amis...nu ma intelege gresit sunt 2 pers diferite Gestapo arata in postul sau ca adminul abalala a facut cerere pentru slot in data de 22 Noiembrie si specifica ca este acelasi user ceea ce este si normal...verificati Smile...gata ca intru in examen.
Bafta
#21
gata, m-am lamurit...alabala, pe numele lui din buletin Paul, ala de vinde steamul cu 25 de lei, id steam blackheart30 dupa cum reiese de aici <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/cereri-pentru-admin-slot/slot-t5941.html?hilit=alabala">cereri-pentru-admin-slot/slot-t5941.html?hilit=alabala</a><!-- l -->.

abalala, pe numele din buletin Cristi, care juca tot cu steamul blackheart30 <!-- l --><a class="postlink-local" href="http://forum.u-s.ro/cereri-pentru-admin-slot/cerere-admin-t6755.html?hilit=blackheart30">cereri-pentru-admin-slot/cerere-admin-t6755.html?hilit=blackheart30</a><!-- l --> , a ramas/ramane fara intrucat posesorul de drept al steamului il vinde...

acestea fiind lamurite si neavand nimic personal cu abalala, cred k ar trebui sa isi cumpere steamul pe care a jukt pana acum...
noth!ng Heart u-s
#22
cerere respinsa !

joaca in continuare cu steam-ul care il ai !!!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)