Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere slot
#1
cerere slot gresita.
ms, joc fara!
Sa nu crezi tot ce auzi. Sa nu faci tot ce poti. Sa nu spui tot ce stii.
Sa nu dai tot ce ai.
#2
din partea mea ai pro dar totusi vreau sa-mi dai un nume pe privat si o varsta daca nu te superi mersi!
#3
1 2 3 Cine esti? 4 5 6 Nu conteaza 7 8 9 Cerere de slot la plesneala 10 11 12 ETC


CONTRA vezi modelul de cerere si 1 2 3 ....TC!!!!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#4
de la mn are pro.
#5
Oare cu ce esti tu mai special/a fata de restul ? Ok stii jocul etc dar uite un model de cerere slot/admin.
Aveai pro si de la mine daca nu-ti bateai joc de cerere.

PS: Daca i se acorda slot creeaza un nou model de cerere pt restul oamenilor care vor cere slot/admin.

nume:
prenume:
nick (actual si cu care ai mai jucat):
playeri adusi pe server(nick):
timp de cand joc pe server:
sustinut (propus ) de adminul :
timp de cand joc CS:
YM:
ip:-
oras:
varsta:
steam id :
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#6
tc!
Sa nu crezi tot ce auzi. Sa nu faci tot ce poti. Sa nu spui tot ce stii.
Sa nu dai tot ce ai.
#7
subscriu la ce a zis dey. in principiu, ai avea pro si de la mine. dar din moment ce toti am respectat modelul ala de cerere cand a fost cazul, nu vad de ce tu ai face o exceptie. si avand in vedere ca e o comunitate unde ne cunoastem cat de cat, nu vad de ce iti ascunzi numele & stuff. nu e ca si cum te`ar cauta cineva in cartea de telefoane sau sa vina la tine la usa...ma rog, faceti cum credeti.
#8
am intrat , am vazut avatarul si am iesit.
#9
bravo baieti alungati lumea! mai multe nu zic tc!
#10
revin eu totusi cu un mic argument!

ALUNGAM LUMEA.

am vazut eu cumva vreo cerere de slot scrisa corect?????????daca era (cu):
1.bun simt - facea cererea ok si o posta
2.skill - dadea dovada ca stie nu numai sa jaoce CS 1.6 pe U-S.RO, ci si sa stie cum sa vb pe un forum public.
3.baiat respectuos - daca ar fi vrut slot indeed, stia ca totusi fata de unii administratori pe forum/svr ai un oarecare limbaj, nu pleosc si etc.

ETE ADEVARAT CA AVEM NEVOIE DE OAMENI BUNI, insa si cu bun simt!

din partea mea CONTRA!

P.S:daca il cunosti si daca zici ca merita, dami pm cu nr lui de tel, vb eu la tel cu el sa ne vedem undeva sa vad ce fel de om este.
#11
Ai vazut postu cam tarziu rzr, n-are rost sa mai comentam.Pe mine ma lasa rece atitudinea unora, primesc unii asa de dragu de a primi, si altii nu ca domle cine esti,si ce vrei???

N-am chef sa intru in polemici ,certuri,dar nu mi se pare normal,baiatu/fata ce e , habar n-am , joaca constant, Azi am intrat dupa 3 saptamani de pauza de cs, si l-am gasit tot pe server mi se pare normal sa primeasca slot, ca omu nu vrea sa zica cine e, problema lui, eu unul il sustin pentru slot , e unul din putinii jucatori care joaca si aduce un plus,nu spameaza chatu.


Ps: am aflat de la goodfella ca-i din bucale.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)