Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere Ban si cerere supraveghere pe viitor
#1
sal.In primul rand vreau un ban pentru Spooky un kkt nesimtit care vazand ca nu e nici un admin pe server la ora asta(2juma -3juma dimineata) a bagat direct aimu,ii sarea tinta intr-o veselie(martori:piri,smiley,Ukoz).Cand m-am bagat spectator si am zis ca intru p mess sa vad daca e vre-un admin on la ora asta a disparut imediat dp server...


iar al 2 suspectat ca ar fi avut cod(wall de data asta) e VarcY sex simbol...de ce cred asta...omu le dadea prea bn asa ca am zis sa testez cva si cateva runde mergeam cu shiftu fara sa trag sau stateam la panda...si al naibii de fiecare data cand era sa dau de el primu(sa zicem ca atunci cand dadeam de altii si trageam unii in altii s-ar fi luat dp sunet)direct pe mn iesea tragand...daca voi stiti cine e si il stiti ca pro sic a jucator corect atunci imi cer scuze si merit un gag de cateva ore ca l-am injurat copios dp mica mea incercare de verificare...dar pana la proba contrara imi mentin parerea ca subsemnatu avea wall
Reply
#2
trebuia sa faci un demo ceva....totusi ma indoiesc ca spooky ar fi avut aim!
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
Reply
#3
spooky are slot ? nu ca vreau sa ii iau apararea, dar stiu ca e jucator "pro" si nu s-ar complica cu aim . cat despre al 2 lea player, nu prea il cunosc. cel putin nu l-am vazut pe server cu acest nick ( in reprizele mele de jucat ) . totusi un mic demo nu ar fi stricat bullu .
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#4
Bullu , fara argumente te-as ruga sa nu acuzi pe nimeni !
asta e tot ce am de zis !
Reply
#5
Spuki e fost PGL. Nu stiu, dar as baga mana in foc ca nu are cod.
Reply
#6
trebuia sa primesc un demo de la cineva cu el ... dar nu mai tin minte cine vroia sa mi-l trimita ..
Daca o freci aiurea, intra-ti in mana!
Reply
#7
Catalin Wrote:trebuia sa primesc un demo de la cineva cu el ... dar nu mai tin minte cine vroia sa mi-l trimita ..

este demo pe forum
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)