Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cerere Admin
#1
nume: Faraonel
prenume: Sergiu
nick (actual si cu care ai mai jucat): DyL
playeri adusi pe server(nick): multi
timp de cand joc pe server: de cand s-a infiintat serverul/ Online Time 205:00:00
sustinut (propus ) de adminul : Darcklan#B.uT
timp de cand joc CS: de cand a aparut versiunea 1.5
YM: <!-- e --><a href="mailtoConfusedf_dylyul@yahoo.com">sf_dylyul@yahoo.com</a><!-- e -->
oras:Iasi
varsta: 25
steam id: DyL17
#2
Pro
#3
dati PRO in primul cei care il cunoasteti personal , sa imi povestiti cate ceva despre el !
nu dati doar un singur "pro "!!!
#4
hmm pro, e din raducaneni stiu ca am fost la fotbal si s-a pisat in fata liceului ala care nu mai stiu cum se numeste :lol: joaca de mult timp, e marinar, e de treaba, poate sa-l tinem in proba sa vedem cum se misca pe server, desigur sa mai frecventeze forumu...
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#5
la Mangeron Smile))
da !
il stiu de atunci Smile)
#6
CONTRA!

#7
BogdaneL#B.u.T. Wrote:CONTRA!


dc?
#8
dj Wrote:
BogdaneL#B.u.T. Wrote:CONTRA!


dc?
Contra pentru ca:

1. nu joc eu pe acest server de cand s-a infiintat, iar el nici atat.(NICI NU STIE DATA)
2. nu stiu nici un jucator adus pe server de el, din contra, el si cu restul playerilor din RAD de la mine stiu de cs.u-s.ro
3. nu stiu daca l-ar ajuta cu ceva adminul din moment ce sunt atatia alti admini pe lista
4. ora la care intra el, respectiv dupa 15:00, e un moment in care deja sunt alti admini pe server insa daca vrea sa fie "DE NOAPTE", atunci e OK
5. pe acest server incepe sa fie un "trend" cererea de admin si de asta se va ajunge iar la o lista lunga tare
6. ma simt nevoit sa ma opresc aici.

#9
BogdaneL#B.u.T. Wrote:
dj Wrote:
BogdaneL#B.u.T. Wrote:CONTRA!


dc?
Contra pentru ca:

1. nu joc eu pe acest server de cand s-a infiintat, iar el nici atat.(NICI NU STIE DATA)
2. nu stiu nici un jucator adus pe server de el, din contra, el si cu restul playerilor din RAD de la mine stiu de cs.u-s.ro
3. nu stiu daca l-ar ajuta cu ceva adminul din moment ce sunt atatia alti admini pe lista
4. ora la care intra el, respectiv dupa 15:00, e un moment in care deja sunt alti admini pe server insa daca vrea sa fie "DE NOAPTE", atunci e OK
5. pe acest server incepe sa fie un "trend" cererea de admin si de asta se va ajunge iar la o lista lunga tare
6. ma simt nevoit sa ma opresc aici.


Multumesc pentru sugestii !!!


DACA VREA ADMIN DE noapte intre orele 00.00 si 07.00 atunci il oferim cu cea mai mare placere !
pt asta insa va fi nevoie de o cerere separata si o verificare in prealabil !!!
TC !!! CERERE RESPINSA !!!
#10
contra !
#11
Contra!
http://youtu.be/ipYuaShUuA0



Nebunia inseamna sa faci acelasi lucru in mod repetat si sa te astepti sa obtii alt rezultat.
#12
Pro !

1. Il cunosc
2. Stiu de ce e capabil, daca va primi admin
3. Stie jocul.
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#13
Darkclan#B.u.T. Wrote:Pro !


de ce pro sa stim si noi !
#14
da sterge ti de aici postarea mea si gata...fara admin si gata ce e asa greu


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)