Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cere de admin
#1
Salz Sunt nou pe acest servar am jucat me 100 de servare am experienta la cs ... As dori si eu administrator sau moderat pt a face servaru un servar mai bun decat este acum sa nu mai vad lumea cum se injura intre ei fara motive as dori sa fac curatenie pe servar am adus cam 4-5 prieteni pe acest servar Va multumesc Astept Raspuns Nume in joc GuessWho
#2
GuessWho Wrote:Salz Sunt nou pe acest servar am jucat me 100 de servare am experienta la cs ... As dori si eu administrator sau moderat pt a face servaru un servar mai bun decat este acum sa nu mai vad lumea cum se injura intre ei fara motive as dori sa fac curatenie pe servar am adus cam 4-5 prieteni pe acest servar Va multumesc Astept Raspuns Nume in joc GuessWho
oricine poate spune k are experienta si k a jucat pe 100 de servare Smile parerea mea e sa ne impartasesti aceasta experienta si noua playerilor de pe u-s si dupa aia sa ceri admin Smile intai sa dovedesti k esti bun si ca meriti si dupa aia sa ceri Wink nu inainte sa ceri si dupa sa dovedesti Wink uite sati zic o faza dak u ai primi admin acum si nu ai fi bun ai putea strik imaginea sv Smile parerea mea personala k player pe u-s e k intai sa dovedesti k meriti Smile bft si la cat mai multe fraguri pe u-s
#3
Pararea mea e ca in aceste 10-20 ore care le am jucat pe acest Servar am demonstart ce pot .. Am fost inivtat in 2 clanuri diferite TOt ce vreau eu sa fac este sa ajut servarul nimic mai mult
#4
ai jucat doar pe 100 servere =)))?
#5
GuessWho Wrote:Am fost inivtat in 2 clanuri diferite


ce treaba are adminatul cu killareala?Smile dati seama ce vb si fa o cerere klumea, ca asta o sa primesti in urmatoarele posturi.succes
#6
deci sa incepem cu urmatoarele "cere de admin" "servar" "am jucat me peste 100 de servare", "sa nu mai vad lumea cum se injura intre ei" "am demonstart ce pot" ---oau--- "am fost inivtat" " As dori si eu administrator sau moderat pt a face servaru un servar mai bun "---vrei administrator sau moderator ceea ce nu are nici o legatura cu serverul ci cu forumul --- deci Smile) ...daca ai avea admin ... crezi ca ai fi in stare sa scrii comenzile ?? imi cer scuze dar pe langa faptul ca romana ta e de invidiat, argumentul ca ai jucat pe server 10-20 de ore ( imi place diferenta nu puteai sa zici 19-20 ) Smile) iar pun pariu ca varsta ta nu este peste 18 ani ....nu ca ar fi o problema dar ....sa fim seriosi eu nu cred ca o sa iti dea nimeni admin ...mai ales ca este cea mai "bine pusa la punct" cerere pardon "cere de admin"----eu iti sugerez sa faci o cerere de meditatii la limba romana ... ar fi mult muuult mai folositoare pt tine ....Nu am vrut sa te jignesc dar te-ai cam facut singur de ras cand ai postat aici ....o zi buna si te trailes ' !!!
"uneori un picior in cap spune mai mult decat o mie de cuvinte"
#7
eq :O:O:O Wrote:
GuessWho Wrote:Am fost inivtat in 2 clanuri diferite


ce treaba are adminatul cu killareala?Smile dati seama ce vb si fa o cerere klumea, ca asta o sa primesti in urmatoarele posturi.succes
SmileBig Grin exact
#8
cerere inregistrata
#9
parerea mea e ca poti sa te apuci de serverul numarul 101 !
#10
nu raspuns final


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)