Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cel mai calm/ de treaba admin !
#1
Care credeti ca este cel mai linistit admin .....sau cel mai de treaba sa zicem asa .....unul singur vreau
astept raspunsurile voastre



Io zic nu ca imi e prieten .....Manutza .....e prea calm uneori .....( +ca il stiu din viata de zii cu zii)
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#2
hmmmm....asta ii una grea...da dintre totzi...si nu doar pt functzie...ci pt rasp la postul tau


este Mihai Big Grin...niciodata nu lam vazut nervos sau stresat...cand vb cu el ii calm itzi explik...are rabdare...si ii cel mai de treaba...adik va intzelege in orice problema...atzi greshit va iarta, va mai da o shansa...etc

owner...dar in primu rand k Om, k Persoana de nota +10+

respect maxim si pt restul adminilor...dar Mihai e nr1 Big Grin
#3
hmmmm /Smile cred k cel mai linisti admin este [u-s] mihai
ToTi ItI vOr BiNeLe .... NuI LaSa Sa Ti-L Ia.... PlECaT inTR-o LuM3 FarA ZdRenTe ...
#4
Clar mihai,acu nu am nimik cu ce ai ales bof,dar manutza se mai enerveaza Tongue rar,dar se enerveaza Tongue Bft
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#5
mda .....eu il cunosc f bine si stiu.....acuma fiecare cu parerea lui de aia am facut topicul....

Mai asteptam raspunsuri nu numai 2 3
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
ar trebuie facut un topic si cu cel mai nervos si cel mai recalcitrant admin TongueTongue
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#7
admin : mihai Smile
player : gogu =))) mereu se ofticaSmile)))
#8
manutza si danutzz Smile)
#9
Smile) asa is din fire ma enervez fff usor de multe ori pe mine,dar si pe alti Tongue
Sa nu contrazici niciodata o femeie! Sa astepti putin, ca o face ea singura!
#10
Mihai !!!

#11
safta dute la din dragoste daca vrei sa ii faci declaratie lui manutza si nu stii cum ( fara supara , was a joke , just Big Grin )

TOTI admini sunt de treaba / calmi , fiecare are momentul lui
#12
eu nu-s calm ? ;Wink

#13
TuTuNeL Wrote:safta dute la din dragoste daca vrei sa ii faci declaratie lui manutza si nu stii cum ( fara supara , was a joke , just Big Grin )

TOTI admini sunt de treaba / calmi , fiecare are momentul lui

ba frate dak poti sa faci un reply bun fai ....dak nu dute d r a q ca mam scarbit de atitudinea ta de copil de 14 ani
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#14
si ar trebui sa plang aici ? dar gluma unde era ? apropo am 11 ani


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)