Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
echipa |H8| me >
#1
sunteti de acord ca la meciurile echipei " |H8| me > " un baiat de la mine din echipa sa puna HLTV ?
daca nu...nu-i nici o problema...insa asa ar putea vedea meciul si prieteni , amici , tatici , bunici etc Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
s-a incercat si in campionatul trecut si facea un lag infernal... deci nu cred ca e o idee buna... :roll:
#3
pff incercam...daca nu merge oprim si ne vedem de treaba in continuare.oricum el mi-a zis ca nu se face lag si ca e totul ok.oricum..noi o sa incercam
daca nu merge treaba bine...asta e :x
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#4
deja am pregatit eu HLTV....am cont pe siteu lor..si am invatzat cum sa il folosesc...o sa fie pus de mine din tp si vetzi fi anuntzat de adresa cu cateva ore inaintea meciului

deja am facut teste pe server knd era aproape full 10v10 si mergea perfect...nu a fost nici un pic de lag
#5
aaa bine asa
deci s-a rezolvat
sa nu uiti sa ne dai si noua IP ul ala ca sa dam amicilor sau cui vrea sa ne vada
P.S.-pe 1 incepe cupa ?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#6
mah...va dau tot...o sa fie postate pe forum inainte cu 4-5-6 ore de meci


si aqma este o problema...cum zuzu are adminu scos si ii o mare dilema pe server...certuri si bla bla
nu ma pot exprima cu nimik :|
#7
si eu vreau hltv cand joc cu ai mei ........
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#8
safta Wrote:si eu vreau hltv cand joc cu ai mei ........

ma anuntzi pe mess din tp si te rezolv Wink
#9
PyR(o) Wrote:
safta Wrote:si eu vreau hltv cand joc cu ai mei ........

ma anuntzi pe mess din tp si te rezolv Wink
ok ms
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#10
naspa...acuma aflu ca zuzu nu are admin :cry:
era el sever da facea treaba f buna si pe server si pe forum :?
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#11
problema cu HLTV rezolvata

sa nu trecem la alt subiect

TOPIC CLOSED


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)