Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ce se intampla?
#1
v-a papat catzelul tastatura? nu mai posteaza nimeni pe aici...nici macar adminii :| hai fratilor s-a demodat csul?
#2
numai copii joaca non steam si cei care joaca pe u-s ! atata !
tragem concluzii !
oricum este si pluginul sa se joace si de pe steam , dar trebuie mutat sv-ul la un net bun !
#3
eu cand am zis ceva ... mi sau scos accesele .... dar nu mai conteaza de acuma ... nu ma mai intereseaza
#4
playa Wrote:v-a papat catzelul tastatura? nu mai posteaza nimeni pe aici...nici macar adminii :| hai fratilor s-a demodat csul?

sincer da..sa cam demodat,toata lumea e cu Wow, dota , lineage ,iar in privinta netului dj are dreptate,lumea "poate" ar intra dar cand ai lag 200 si loss 2-3 ( cazul meu ) iti spun sigur ca iti vine sa dai shit+delete la cs
[Image: musicsig1.jpg]
200 km/h e o viteza prea mare pentru Romania. Nu goni mai repede decat poate ingerul tau sa zboare !!!
#5
jsT- Wrote:
playa Wrote:v-a papat catzelul tastatura? nu mai posteaza nimeni pe aici...nici macar adminii :| hai fratilor s-a demodat csul?

sincer da..sa cam demodat,toata lumea e cu Wow, dota , lineage ,iar in privinta netului dj are dreptate,lumea "poate" ar intra dar cand ai lag 200 si loss 2-3 ( cazul meu ) iti spun sigur ca iti vine sa dai shit+delete la cs


Si asta... dar nu apar subiecte noi....fiindca pe server intra numa playeri noi care nu au cont pe forum Smile cam asta e...oricum cs-ul nu e demodat din moment ce in ultimele seri jucam 9 v 9 sau 10 v 10..... trebuie sa fie un admin zilnic pe server... ca sa schimbe hartile ca altfel lumea nu intra...
#6
yee Smile

hai ca revin si eu, da`l in masa de WOW Smile)

deci de azi, nu mai aveti sanse... cu cine ma certam eu ? cine`mi era preten bun ? playa ?
Cele mai dificile drumuri duc in cele mai frumoase locuri

The love is a name |
Sex is the game |
Forget the name |
And play a game |
#7
sskkiillzzoorr Wrote:yee Smile

hai ca revin si eu, da`l in masa de WOW Smile)

deci de azi, nu mai aveti sanse... cu cine ma certam eu ? cine`mi era preten bun ? playa ?


La ce nu mai avem sanse?Smile)
#8
joker Wrote:Dj are dreptate, serverul trebuie mutat la un net bun. Sa facem serverul ceo fost in anii trecuti cand se juca 12 vs 12 si ziua si noaptea. Am multe idei da nu pot sa le aplic eu Sad


Crezi ca esti singurul care isi doreste ca U-S ... renumitul U-S ... sa fie ce a fost inainte? 8->


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)