Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ce ati facut weekendul asta?
#1
vineri seara cu 8 amici acasa...sambata cu 3....si duminica cu baubau , laurentzii si razer + cativa cunoscuti de ai lor Big Grin
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#2
multe multe plimbari cu masina ca de obicei ....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
Reply
#3
Vineri cu prietena..Sambata gratar si apoi discos (mort in cort ) Duminica incerc sa imi revin Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

Reply
#4
Prin caminul C2 , filme, prieteni noi , plimbari, acasa si forum :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#5
c urat gandesti :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#6
am fost la munte un pic

[Image: danutzzn95458.jpg]
[Image: p1020401ts.jpg]
[Image: p1020441b.jpg]
[Image: p1020455w.jpg]
[Image: p1020496x.jpg]
[Image: p1020463j.jpg]
[Image: p1020529e.jpg]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#7
maxim de frumos 8)
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#8
imi place de tine danutz , singurul baiat si restu fete, gicolo pur sange
Reply
#9
Zuzu Wrote:imi place de tine danutz , singurul baiat si restu fete, gicolo pur sange
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de parca nu stim :lol: :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#10
baut baut baut
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#11
verde Wrote::lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: de parca nu stim :lol: :lol:


pai ce pana mea Big Grin

[Image: p1020479t.jpg]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#12
crima pozele Big Grin

:-? ce urmeaza sa fac weekendu asta? vad daca beau daca nu stau acasa..
Blaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaq pentru ce`i care nu stiu !
Reply
#13
danutzZ Wrote:vineri seara cu 8 amici acasa...sambata cu 3....si duminica cu baubau , laurentzii si razer + cativa cunoscuti de ai lor Big Grin


apii la o berica vin si eu daca am loc !
Reply
#14
am fost in Moldova la cununia civila a lu` varmiu alias Ciokana#MD

iata-l cu o ora inainte de a deveni barbat in adevaratul sens al cuvantului :lol: :lol: :lol:


Attached Files
.jpg   19112011942.jpg (Size: 619.72 KB / Downloads: 187)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#15
casa de piatra
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)