Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cazul "smantana"
#1
Mai omule m-am saturat de tine ... ce doamne ai cu mine? ... am observat ca nu ma " inghiti" ... dar u esti nou pe server? M-ai vazut pe mine jucand cu cod ?
l3utz_19 head: oricum copilu Wink o sai ai ban de la mn
l3utz_19 head: daca am sa te prind cu cod Smile
Zi ceva...ca ma satur de impresiile tale.....si Dj....sa nu zici ca te-am intrebat pe tine degeaba ce sa fac... poftim....
#2
asta ar fii trebuit postata la reclamatii ... smantana asta e admin sau ce este ? dak este admin nu inteleg de ce nu a facut poze demo ceva dak te a prins cu cod ban dak nu sanatate ....
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#3
daca nu raspunde la post in 24 ore eu zic sa i se scoata adminul. si asta ar trebui sa fie valabil pt toti adminii carora li se adreseaza anumite posturi. stiu ca e o mica problema...domnul smantanosul a dat 2 banuri consecutive pe aceiasi pers, adica pe LoL, chiar daca eu ii scoteam banurile, apoi a inceput cu execurile. pfai abia astept sa imi repar pcul, nu mai dureaza mult, intru pe sv si scot arogantele si fitele. inca imi respect avatarul de pe forum si o sa ma mentin asa Smile
#4
vad ca nu e activ pe forum.si oricum adminul i l-a dat mihai intr-o seara cand eram cativa pe sv....a fost ceva de genu`...mihai intreaba "smantanosule ai admin?" el zice "nu"....trec ceva minute si ii zice "gata ai admin"....si chiar nu stiu ce are cu LoL care e cu bun simt si nu face furori la cs ca sa zici ca are cod.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
tocmai l-ai jignit pe LoL :lol:
#6
safta Wrote:asta ar fii trebuit postata la reclamatii ... smantana asta e admin sau ce este ? dak este admin nu inteleg de ce nu a facut poze demo ceva dak te a prins cu cod ban dak nu sanatate ....


M-ai vazut pe mn jucand cu cod?:| Smile
#7
au cam trecut cele 24 de ore si vad ca smantanosul ala nu si-a facut aparitia sa se apere. eu i-as spune "pa pa"
#8
scz..acum am vaz..
i-am facut poze de 2 ori..iar el sustine ca :nu am nicio poza in pc...cum naiba ??
#9
si inca ceva savyy !!
nu am nik cu u Wink......si nu-s asa de nou pe servr !!!
#10
danutzZ Wrote:vad ca nu e activ pe forum.si oricum adminul i l-a dat mihai intr-o seara cand eram cativa pe sv....a fost ceva de genu`...mihai intreaba "smantanosule ai admin?" el zice "nu"....trec ceva minute si ii zice "gata ai admin"....si chiar nu stiu ce are cu LoL care e cu bun simt si nu face furori la cs ca sa zici ca are cod.


is activ pe servr !!Smile
#11
playa Wrote:tocmai l-ai jignit pe LoL :lol:


de ce ?...ca a luat ban pt aim ??
#12
vai de mine.. cine te-a invatat sa folosesti forumul?
#13
Auzi....macar u ai comanda de facut poze?Smile) si vad ca nu stii sa umbli pe un forum...nu jti scrie intr-un singur POST?
#14
el nu are comanda de poze !
i-am spus sa nu se mai complice cu asemenea povesti !
savy joci linistit pe server !
smantanosu ai un warn , si nu vorbesc gratuit !
nu am nevoie de replici !
#15
smantanosu#bD Wrote:
playa Wrote:tocmai l-ai jignit pe LoL :lol:


de ce ?...ca a luat ban pt aim ??


daca tu zici ca LoL a jucat cu aim iti zic sincer acum: nu esti bun de admin!!!!

LoL nu joaca cu coduri, dar in schimb poti juca tu...si tot te face Wink


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)