Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
care mouse e cam cel mai bun pt cs ......
#1
care mouse credeti ca e cel mai bun pt cs .......sa nu dam in sf de alea de 4 5 milioane ......

eu tocmai ce mi-am luat microsoft intelli explorer 3.0 .(am gasit undeva la un super pret de 127ron)..... am intrebat pe multi gameri care is departe de mn la cs si zic ca asta e cel mai bun .......



astept si parerile voastre
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#2
am citit pe unele forumuri k logitech mx500 e unul dintre cele mai bune mouse-uri pt jocuri alaturi de un pad bun face ravagii la cs Smile yo zic k nu se poate spune cu exactitate care e cel mai bun Smile
#3
G-o-G-u Wrote:am citit pe unele forumuri k logitech mx500 e unul dintre cele mai bune mouse-uri pt jocuri alaturi de un pad bun face ravagii la cs Smile yo zic k nu se poate spune cu exactitate care e cel mai bun Smile


bataia a mare iti zic io e intre mx518 si intelli 3.0 ....am vazut pe siteuri klumea
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#4
daca stii sa joci poti sa joci si cu laptopu , cu mousu lui integrat , asa ca nu va mai aruncati dupa mousuri de 5 milioane daca dintr-un incarcator nu nimeresti niciun inamic. nu e de la mouse Tongue =))
#5
frate aici vb de mouse for gaming .......poate ai auzit si u de fps dpi la un mouse .........dak nu le ai nu mai zice prostii
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#6
G-o-G-u Wrote:am citit pe unele forumuri k logitech mx500 e unul dintre cele mai bune mouse-uri pt jocuri alaturi de un pad bun face ravagii la cs Smile yo zic k nu se poate spune cu exactitate care e cel mai bun Smile


Mx500 e cel mai bun dar pacat ca nu se mai fabrica.
Nu poti spune exact care e cel mai bun mouse pt ca sunt care joaca mai bine pe optic altii pe laser.
Eu unul nu pot sa joc cu G5 de la Logitech (Laser) desi are aceeasi forma ca MX518(Optic) mouse pe care il am acasa.
#7
H3AD Wrote:daca stii sa joci poti sa joci si cu laptopu , cu mousu lui integrat , asa ca nu va mai aruncati dupa mousuri de 5 milioane daca dintr-un incarcator nu nimeresti niciun inamic. nu e de la mouse Tongue =))
tin sa te contrazic cateodata am impresia k mouse meu joaca singur Smile) isi face fiecare banutz Big GrinBig Grin
#8
sparge topul rupe cupa doar cu: <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.roccat.org/Products/Products/ROCCAT-Kone/">http://www.roccat.org/Products/Products/ROCCAT-Kone/</a><!-- m -->
#9
de acord cu u pyro ....abea a aparut
[Image: snc00040pw.jpg]
Bofanel& Manutza BeSt FRIENDS !!! (^^)
#10
1.razer krait
2.inteli 3.0
3.Logitech - MX 518


Is cele mai utilizate
#11
edy Wrote:1.razer krait
2.inteli 3.0
3.Logitech - MX 518


Is cele mai utilizate
di acord Tongue
#12
poti sa ai tu maus la 200 ron daca nu ai talent in zadar , am o panarama de a4tech x7 si care am dat un pachet de tigari pe el .
#13
am mx 518

isi face treaba cateodata prea bine...alteori prea rau...ca eu il controlez.nu el pe mine Smile
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)