Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
capone
#1
- numele adminului: capone
- nickul tau: Derp
- ce comanda a fost aplicata asupra ta: destroy direct fara niciun motiv
- dovezi: http://postimg.org/image/kbv58474l/
- ip-ul tau: rotabil
- sanctiune pentru admin: lasati-l ca nu e copt

capone, inainte sa executi comanda puteai sa faci si tu un ss sau ceva, sa te asiguri ca respectivul jucator sau eventualul codat foloseste vreun hack. Te inteleg, multi procedeaza la fel ca tine, ai actionat ca un amator. Nu trebuie sanctionat, doar pe viitor sa fie mai atent/corect. Si eu am admin in alta parte dar nu procedez ca tine sa "arunc" cu detroy in stanga si in dreapta. Joc de atata timp pe server si nu am avut probleme niciodata si se trezeste un anume capone sa dea destroy aiurea. Pacat de anumiti admini. Inainte (vremea [anu]) era mai ok server-ul. Nu stiu ce criterii aveti pentru acordarea admin-ului, dar s-a cam dus la vale. Spor la fraguri!
Reply
#2
In primul rand salut !
Pentru cultura ta generala daca aveam acces la comanda sa fac ss iti faceam cu cea mai mar placere .
Poate ai jucat la sunet si mam pripit in privinta da , dar pt mine aveai wall pt ca ai iesit derect pe mine tragand si eu mergeam pe shift si team mai urmarit ca am stat si spec si de asta zic ca ai wall .
O sa incerc in cel mai scurt timp sa pun si demo de pe hltv .
Sa ai o zi faina .
Reply
#3
1. Nu e nevoie sa am o vasta cultura generala sa stiu daca ai acces la anumite comenzi.
2. Jucam la sunet. (joc numai cu castile pe urechi)
3. Te-ai cam pripit.
4. Nu o arde cu "mergeam numai cu shift, nu aveai cum sa ma auzi"
5. Sa vina demo-ul!

O zi faina si tie, si poate mi se scoate si ban-ul.
Reply
#4
derp, din ce am jucat cu el, parea curat
sunetist
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
Reply
#5
Deci sa inteleg ca tu, daca SUSPECTEZI (deci nu esti sigur ca ar avea ceva) pe cineva, ii dai destroy direct. Penibil si atat.
Reply
#6
dem-ul nul pot lua de pe hltv cand il pot lua o sal postez .
Reply
#7
Bine ai venit pe forum Derp.Dupa ce se rezolva treaba mai intra pe forum , eventual aduti prietenii pe server si forum.Momentan trecem printr-o perioada de tranzitie si avem nevoie de oameni buni pe server.
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#8
Danut, sunt pe forum de 1an si ceva. Sincer, dupa ce am mai citit prin "reclamatii admini", aici se obisnuieste sa se dea cu ciocanul in cap direct, ceea ce nu este prea bine si te lasa scarbit. Greu mai gasesti in ziua de azi un server (cu un forum) ok si cu admini competenti... dar sunt cateva, nu vreau sa fac reclama. Pai cum sa le zic prietenilor mei "haideti ma pe u-s ca e super server-ul, adminii sunt ok, cu EXPERIENTA, si nu vom primi ban/destroy aiurea" cand se intampla exact opusul. Ma repet, chiar imi pare rau cum a ajuns acum server-ul.
Reply
#9
Toti gresim...Adminii vor invata din greseli (cel putin asa sper)
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
Reply
#10
Eu unu imi cer scuze daca am gresit , si oamenii mai mari gresesc cu mai multa expierenta ca mine .
A gresi e in firea omului.
Reply
#11
A gresi e omeneste, am inteles... ban-ul tot ramane. Trebuie sa intru si la sectiunea unban sa fac o cerere?
Reply
#12
nu are nik bre derp... am mai zis si acu ceva vreme .. nu te gasesc banat zi ip ceva ..

derp, lasa pm cu user si pass sa-ti dau slot si acces la votemap
we design your dreams
topavr.ro audio video photo sharing download upload streaming

[Image: 21s7sifhc1p.png]
Reply
#13
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 893106068 '
[AMXBans] Your IP : ' 79.112.117.61 '
Am alt ip acum, mi s-a schimbat dar tot nu pot intra, imi spune ca sunt banat.

PS: gh0st, esti cumva tipul din Italia cu care pierdeam multe ore de cs acum ceva timp? Jucam seara foarte mult, anul trecut parca.
Reply
#14
S-a incheiat subiectul? S-a scos ban, s-a vazut demo?
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)