Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cand facem un fotbal pe sintetic?
#1
U-S isti cand facem un fotbal pe sintetic?sa ne adunam vreo 15 sa facem 3 ekipe macar....
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#2
de acord ~

#3
aprob ! care se mai baga ?
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#4
nu tre` sa stii fotbal...conteaza sa ai adidasi , tricou si pantaloni scurti de schimb...ca si eu is varza...mergem sa ne distram nu sa ne aratam talentele
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#5
BogdaneL are talent Smile)
#6
ci alunecari fac....va sui pe gard Smile)
#7
deci ceva concret pe cand ? ar fi bine pe weekendul viitor Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#8
mda...ar fi bine dar vad ca majoritatea isi arata talentu` pe forum.cred ca trebuie ceva concret si sa se bage mai multi...
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
eu trebuie sa ma duc maine... dar la cum am inteles ca se prezinta terenu de pe agronomie nu cred ca mai merg... poate pe saptamana viitoare daca se dezgheata sa mergem toti
#10
mai este unul in spate la mopseria in tudor, langa pub Smile
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#11
nu ar fi mai bn sa luam sala de sport din tudor pt 2 ore?
#12
si pt sala de sport din tudor vine cam 2 mil pt 2 ore si la cati ati fi nu ar veni mult de persoana ... vre-o 100 sau 150 de mii


Distractie placuta !!!
#13
pentru studenti stiam k e 500 de mii ora ...
#14
Deci Cosminel sau Playa, interesativa va rog, daca aveti timp de sala de sport si de terenul sintetic din tudor Big Grin
-- Domn' Sef, de mandat nici nu va mai intreb, ca si cu LEGALITATEA stiu ca stati p.r.o.s.t !! --

-Darkclan#BuT-

#15
Vedem. Dar nu sunt interesat pana nu se mai dezmorteste oleak afara! Oricum nu weekendu asta ca abia vin si eu din miniconcediu!


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)