Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
baubau
#16
dane hai sa lasam cs-isti vietii sa admineze dupa desene animate vazute pe iutub
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#17
laurentzii...nush de cate ori te-am luat eu peste picior..pe tine sau pe altcineva..deci te rog..atata timp kt ai respect..ofera-l..dak eu sunt copil..da-mi atunci lectii de maturitateWinkasa k te rog lasa textele de genu "sa iti instaleze cs cu butzi si iti urez spor la coteala acolo" sau " nu fi cu gura mare ca restu care n stiu sa lege 3 cuvinte intr-o propozitie "... culoarea scrisului de la user-ul tau sa stii k nu iti da mai multe niveleWink si inca o chestie te rog zi-mi pe cine am deranjat eu pe server...k asta ai scris...hai sa deschidem un topic "pe cine a deranjat noth!ng pe server" sa vedem..
noth!ng Heart u-s
#18
ba admini de guma...deja ma enervatzi pe mn...voi stitzi makr despre ce vb si ce e ala camp??

camp T = stai numa in baza TOATA RUNDA si astepti sa vina ct la tn [T pune bomb]
camp CT = stai in baza si freci menta...pe cand ar trebuii sa salvezi VIP-urile cum zicetzi voi

cu asta punct


ce zice adminul profesionist BAUBAU este AFK...pt kre iti iei kick [k so trezit el vb]


la viitorele faze deastea luatzi avertizmen...bine clientzii mei?
ai greshit ai primit avertizment...ai carait ai luat ban...scurt...k deja serveru asta se duce pe pl...din cauza unor admin CA SI VOI

PS: aa si inca ceva...la 3 avertizmente dak nu vi se scoate adminul avetzi ban permanent pe server pana la scoaterea acceselor Wink

s-a discutat deja un subiect....cine face trompeta mare pe forum are ban...de la 1 zi pana la 1 luna


bafta

TOPIC CLOSED
#19
amis Wrote:poi tocmai...bomba o avea altcnv..nu ramasesem doar eu...eu doar stateam si impushkm..pt k nu pot sa fac maraton in timp ce impushc..nu eram in baza..si repet nu stateam fara sa kut bmb...slay pt k impushc:-l pai da-mi slay si pt k-mi inkrc arma..da-mi si knd ma opresc sa scriu cv..si gt...facem alergari in loc de cs...X(
============)))))))))))))))))))))) stateam si impuscam ==)))))))))))), adica stateai closhca si apasai! nu? =====))))))))))))


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)