Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
baubau
#1
in legatura cu adminul baubau..de cand se da slay atunci knd stai si impushti pe cnv?deci..din mom in kre omul e in fatza mea nu pot s inaintez spre el si sa-l impushc..dak baubau poate..bv lui..eu ink nu am ajuns la "performanta asta" deci camp e statul in baza...sau asteptatul...de knd slay pt k impushc?nu sunt la maraton s trebuiasca numai sa alerg prin toata harta aia...dak vreau asta..kut p google un joc de genu si gt...da..eram aproape de baza mea..eram langa un perete..dar asta nu inseamna k campam:-l poi hai fratilor dati slay si knd stai si-ti inkrci arma...eventual si knd t opresti pt a scrie cv...numai pt k unii se imagineaza la maraton..o mie m garduri si etc:-lX(
noth!ng Heart u-s
#2
slay se da pt camp , si numai la cel cu bomba (sau daca a mai ramas unul si nu cauta bomba ), sau pt defuse ,
#3
adik dak unu sta in baza 10 runde de exemplu si sta si sta si sta... nu pot sa-i dau slay?

din intamplare eram mai multi admini aseara pe conferinta cand am dat slay....mihai stie despre ce e vba.
#4
poi tocmai...bomba o avea altcnv..nu ramasesem doar eu...eu doar stateam si impushkm..pt k nu pot sa fac maraton in timp ce impushc..nu eram in baza..si repet nu stateam fara sa kut bmb...slay pt k impushc:-l pai da-mi slay si pt k-mi inkrc arma..da-mi si knd ma opresc sa scriu cv..si gt...facem alergari in loc de cs...X(
noth!ng Heart u-s
#5
Amalia ca sa iti rectific aceasta plangere ... eu eram S1L3NC3 ... ai stat 5 runde la rand ... la tero coteala si asteptai sa iasa ct-ristii din tunel ... acolo la Dust 2 unde sari bordura aia si aterizezi pe cutie si apoi te duci tunel .... ai stat coteala Sus inainte sa sari ... asa ca nu mai schimba tot in favoarea ta ca nu tine ... incearca sa nu mai umbli cu copilarii ... ok ....



Semnat Laurentzii
#6
amis , care e plangerea pana la urma?
faceai camp ?
#7
ok..dak e coteala sa astepti 10 sec inainte sa sari bordura la d2..s astepti s vezi knd vine flashu..pt k deja e o obishnuinta...k de acolo din tunel sa vina flashuri..de la ct:-j ok..atunci greseala mea...dak asta se chaeama camp...atunci asteptatu mereu pe la colturi...ala ce mai este?nu schimb in favoarea mea..insa pur si simplu mie nu mi s-a parut k ala e camp..sa stau 10 sec inainte sa inaintez..pt k stiu k de acolo vine "turma" de ct..si o stie toata lumea..iar in fatza mea era si darkclan...el isi ia slap..eu imi iau slay:-? hmmm...ok..am sa stiu pt tura viitoareWink puti sa inchideti topicul..eu m-am lamurit...deacum..o sa fac alergarea de viteza eventual de rezistenta..si 1000 m borduri..:-j
noth!ng Heart u-s
#8
lasa-ti way fata in pace

macar la fete sa faceti exceptie.ele mai coloreaza atmosfera pe server :mrgreen:
[Image: curcubeu.jpg]
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.
#9
runda are 1:50 de secunde nu mai grabiti lucrurile : ba ca statea la coteala ba ca nu se ducea dupa bmb cand vroiai tu sa se duca , fetele is menite sa invete :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#10
Mda ... Amalia sa zicem ca ai si tu dreptatea ta in ceea ce priveste viteza de colaborare cu counter-ul ... dar totusi sa te vad de 5 ori la rand dupa acelasi colt si sa stai sa astepti nu mi se pare decat ca faci Camp .... daca vrei ii zic lui bogdanal gaburel dark madicu ... sa iti instaleze cs cu butzi si iti urez spor la coteala acolo ... nu vei mai deranja pe nimeni ... aici este un server public nu zic este free game dar campul este in limita bunului simt ... daca se intrece masura se iau masuri asupra celor care nu respecta ... exemplu nazystu ala dormea in baza la tero pe dust 2 cu awp-ul in baza astepta ca sa mai traca cate un Ct ... acel lucru care il facea omu cum se numeset ... Plantare de Bomba sau Pazire de ostateci ... sau Protejarea V.I.P-ului ??? ... nu prea Cred .... SE NUMESTE CAMP ... ca esti fata ca esti baiat ca cunosti pe toti de pe server nu Sunt Pasionat ... da rad glumesc dar fi si tu om si intelege unele criterii ... nu fi cu gura mare ca restu care n stiu sa lege 3 cuvinte intr-o propozitie ... asa ca te rog frumos ca sa iti iei atitudine ... in tot ceea ce te inconjoara .. nu am nimic personal cu tine


atunci nu eram logat pe Admin ca iti dadeam eu slay ... si imi faceai mie reclamatie .... dar noi adminii de aseara eram pe Skype si vorbeam de ale noastre si sa intamplat ca sa fie baubau logat pe admin si i-am zis eu lui ca sa iti dea slay ... alte Probleme ???
#11
bre...nu e nevoie sa fim duri unii cu altii....

eu unu pun si asa problema....
ce-ar fi cand se joaca 12 la 12... ideea conteaza....
sa se apuce vre-o 5 ct sa campeze... unu sa fumeze unu sa manance unu....etc....?

amalia=noth!ng park asa e nick-ul ei dak nu ma insel
#12
app CT au voie sa campeze pentru cultura ta de counter si admin :lol:
Dacă mintea ar creşte pe toate gardurile ar paşte-o şi măgarii.
#13
Te inseli Verde tu acela cu cunostinte multe despre Cs ... Ct au voie sa pazeasca X-urile sau sa salveze ostatetii sa omoare vip-urile
#14
bine verde.... o sa ma dau si eu ct si o sa stau in baza....si sa vad daca nu primesc kick.... in timpul ala am sa ma duc sa ma uit la un film....ce spui?

e corect asa pt cultura ta de admin? Big Grin
#15
poti sta in baza cat vrei tu cat esti CT.primesti slay doar daca se pune bomba si nu te duci sau nici nu ai intentia de a te duce sa faci defuse din cate stiu din cunostintele mele de cs
[Image: dscf0456wh.jpg]O experienta reusita este adeseori mai importanta decat 20 de formule deduse in retorta gandirii.


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)